reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ja miałam usg przez brzuch w 6 tyg i nic nie było widać...dopiero przez pochwę znalazła sie dzidzi na usg...ALex miałaś przez pochwę to usg?ciezko nawet przez pochwę znaleźć zarodek na tak wczesnym etapie ...może tez zależy na jakiej jakości sprzęcie było robione usg
 
reklama
framubesa witamy! :D super, ze jest kolejna dziewczyna z UK :) i super, ze mialas juz usg, rarytas tutaj ;)

ja dziś cały dzień spędziłam z mężem, byliśmy na wycieczce w górach, zadyszke łapałam co chwilę :D jutro z kolei wyciągnę go nad morze :D
 
Milka dzieki bardzo....dokladnie rarytas;) w ogole jakos wyjatkowo sie czuje bi juz dostalam list ze szpital na pierwsze oficjalne usg z badaniami itd ktore bede miala w 10 tyg...
My w ten weekend cala chate sprzatamy bo moi rodzice przylatuja w sr na 10 dni wiec nudy ale z to pretekst by wolnego troche wziazc ;)
 
Oh zapomniałam cos wam powiedzieć moje kochane :) moja córka nie wie ze jestem w ciąży ..syn tez nie....a dziś martusi robię rano śniadanie a ona mówi do mnie..."mamusiu śniło mi sie ze miałaś dzidziusia w brzuszku":) niesamowite ;)i ona z taka radością o tym mówiła...moja królewna słodka :)
 
Frambuesa witamy!!!nasze forum kwitnie, coraz więcej o sobie wiemy:)nie wiem jak wy ale ja lecę do domu po pracy zeby forum przejrzeć a rano jak sie budzę to zamiast buzi mężowi to tablet otwieram ;))))
 
Infiniti ..miałam z synkiem podobna sytuacje z tym ze w moim przypadku drugi zarodek wogole sie nie rozwinął...został wchłonięty ...czasem właśnie tak przy ciąży bliźniaczej sie dzieje ze mocniejszy maluszek przetrwa a słabszy nie
 
sprawdzałam i około 200 zł za prenatalne, muszę pomyśleć czy iść czy nie...
Kasia dokładnie, badania aby wykluczyć niektóre choroby, mojej koleżance ginekolog na wizycie na nfz przy okazji sprawdził to po części
Marzenka pączki to moja zachcianka na jutro dzisiaj milka czekolada i zaraz robię sałatkę grecką i na to czipsy zjem wiem, że nie zdrowe ale nie umiem się powstrzymać, super z tym snem córeczki, ucieszy się na pewno :-D
ja wagi się poję na razie 1 kg na plusie, ale chyba tyle w tydzień będę tyć bo rośnie mi brzuch i biust
Lunka mój m też nie ogarnia moich zachcianek :p
Alex nie martw się, może faktycznie za 2 tyg będzie widać, spokojnie, suwaczki dodajesz w profilu i w sygnaturze ze strony jakiejś i wklejasz link
Infini mi też przykro ale nie martw się, ważne że bije jednemu serduszko i dobrze się rozwija
Frambuesa witaj i gratulacje :-) co do plamień u mnie podobnie, trzeba być dobrej myśli :-)

u mnie spokojny dzień dużo leżę, ale córeczka daje czadu z wariacjami :-D teraz m ją usypia a ja idę robić sałatkę muszę coś zjeść bo mi niedobrze, ja bym musiała ciągle jeść wtedy mi dobrze i nie mam tego okropnego smaku w ustach dzisiaj myślałam, że mnie wykończy, cały dzień mi przez to niedobrze, dzisiaj u mnie już krwi nie było, oby już tak zostało, jest mi na zmianę niedobrze a jak dobrze to jem za 2 boje się, że przytyję z 30 kg będzie ciężko schudnąć wtedy :p aaa tam lecę coś jeść :-D
 
reklama
Frambuesa suwaczek rzeczywiście nie pojawia się jak piszesz z komórki, bo korzystasz wtedy z wersji mobilnej (trochę uboższej). Jeżeli chcesz żeby suwaczek pojawiał się jak piszesz z komórki, to musisz przejść w telefonie z wersji mobilnej na pełną. Jak dobrze pamiętam, to taka opcja jest do kliknięcia na dole ekranu, na głównej stronie forum.
 
Do góry