reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Schauma, dobrze że zrobiłaś tą próbę wątrobowa. Nie wiem czemu wczesniej ci lekarka nie kazała zrobić. Cieszę się, ze się zasugerowałaś tym co pisałam o badaniach Antka i wymusiłaś to na swojej. Ja byłam troche zła, że tak nas męczyła, ale widac że słusznie. Może się okazać, że nie będziesz mogła Igorka karmić piersią. Żona kuzyna miała podobnie ale nie wiem czy robiła próbę.
 
Martita a czy się leczysz na tarczyce z tego co pamiętam? Podobno wtedy trudniej schudnąć, też mam ten problem :-( Co do wózka to ja mam windę i kilka schodów do pokonania więc wózek wnoszę albo zjeżdżam po schodach
Schauma jejku nieciekawie u was :-( trzymam kciuki żeby wyniki się poprawiły:-* trzymajcie się :-* dawaj znać co lekarz powiedział

do kg mi spadło tylko 7kg, zostało 11kg na plusie :-( nocki u nas gorsze mała męczy się z brzuszkiem, do tego starsza wymiotowała wczoraj i dziś, do tego ma biegunkę, teraz trochę lepiej z nią zaczęła się bawić i humor ma lepszy.
Na 17 mamy szczepienie, oby malutka nie płakała za dużo i dowiem co z tymi chrostkami bo ma cały czas, przestałam jeść nabiał a chrostki dalej są :-(
 
A u mnie masakra. Mąż chory i mały złapał od niego katar :( podaję mu Sól fizjologiczną, witaminę C i ściągam na bieżąco wydzielinę aspiratorem. Byliśmy dzisiaj u pediatry. Zbadała małego i twierdzi że oprócz kataru jest ok, ale że zbliża się długi weekend i przychodnie będą nieczynne a nie daj Boże małemu by się pogorszyło, to dała nam na wszelki wypadek skierowanie do szpitala :(
 
Klaudyna moja malutka też ma caly czas krostki, aczkolwiek jest nieco młodsza. Ale mnie się wydaje ze to jednak od detergentów. Dzisiaj zauważyłam nowe na brzuszku :-/ na twarzy już prawie zniknęły.
U mnie z kg już -15... Nie wiem jak to się dzieje. Muszę się pomierzyc. W dniu porodu bylo 84kg, dzisiaj 69:-) jeszcze 12 do wagi sprzed ciąży.

Beatka zdroweczka dla Was:-* dobrze że dali wam skierowanie od razu. Nie bedziesz musiała z dzieciątkiem po pogotowiach się uzerac w razie w.
 
reklama
Beata zdrówka dla synusia :-*
Schauma jak u was?
Martita pediatra powiedziała że to trądzik prawdopodobnie
Po szczepieniu jest w porządku teraz. Mała płakała ale nie dużo, ja bardzo to przeżyłam łzy w oczach i ręce mi się trzesly ale ja tak zawsze przeżywam szczepienia ;-) Robiliśmy 5w1 i rota dziś też piła. Waga 4600g :-D mam klopsika pięknego :-D
Starsza cały czas chora wymiotowala w nocy i raz w dzień do tego biegunkę miała ale leki zatrzymały na szczęście. Teraz obie śpią więc i ja odpoczywam :-)


Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry