reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Hej dziewczyny, pisze do was zarzygana MiLadyyy... Mamrin daje wielkie g...., co zjem to wyrzygam, a tak się cieszyłam w zeszłym tygodniu, ze nie mam żadnych objawów, dobrze, że dzisiaj na lekcjach nie musiałam siedzieć, spokojnie co jakiś czs wychodziłam z biura do wc, ale nie wiem jak przeżyje jutro-(pracuje jako taki a'la pedagog i często musze towarzyszyć swoim ancymonkom na lekcjach, a jeszcze co niektórzy higieną nie grzeszą....

Bluelovi przykro mi z powodu męża, musi szukać pracy na miejscu, mojego M. też wiele lat temu oszukali, miał jechać do Włoszech, w efekcie dojechał tylko na dworzec do Krakowa i na tym lipa kierowca się ulotnił... z kasą oczywiście...

Marzenka chyba jutro obejrę te filmy, które podałaś.

nie mogę się doczekać na poniedziałkową wizytę u ginki, tez chcę zobaczyc serduszko, może zrekompensuje mi moje wymioty :wściekła/y:.

Dziewczyny jak u Was z takimi rzeczami jak wizyty u kosmetyczki, dentysty czy fryzjera? Moje paznokcie wołają o pomstę do nieba...:baffled: ale boje się zakładać żel, albo farbować kudły i jeszcze okropnie pogorszyła mi się skóra, wyskoczyły mi takie mini kropki jak po ugryzieniach na całych nogach, nie mówiąc o tym, że ze skórą głowy też coś nie halo... czeka mnie chyba dermatolog:angry: to moje dziecko mnie terroryzuje... chyba da mi popalić po porodzie...
 
Ja pracuje sama na siebie...nie wiem czy powinnam pisać tak otwarcie...sprzątam domy..w Polsce skończyłam ekonomie..w normalnych okolicznościach nawet lubię swoją prace bo mało godzin i moge sama sobie układać dzień pracy...ale będąc w ciąży....może być rożnie z pracowaniem do porodu...przeraża mnie perspektywa
 
Haha milady ostatnio jedna mama pisała o rybie i frytkach wiec i ja dziś pjadlam..ale z obżarstwa pognalam do łazienki:) tak teraz mam ze jak zjem zbyt duzo to mnie ciśnie na wymioty...ale co tam warto było i jaka pyszna ta rybka bykami frytusie chrupiące :)
 
reklama
Milady myślałam o Tobie jak przetrwalas ten dzień. Ja włosów nie farbuje do konca 1 trymestru a moja twarz wygląda jak u nastolatki, właśnie ostatnio dermatolog przepisala mi na twarz maść ale boja sie ja stosować bo to jednak lek.

Pisalyscie o godzinach snu dzieci: moja Jula chodzi spać obecnie kolo 20:30, pewnie w zimę będzie troche wczesniej. Ona juz od drugiego semestru nie śpi w przedszkolu i dzieki temu nie ma problemu z wieczornym pojsciem spać. Wstaje miedzy 7 a 8.
 
Do góry