reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

hahaha ja oglądam wspaniałe stulecie i się tego wstydzę, śmiałam się z mamy gdy to oglądała a i ja się w końcu wciągnełam, a że pora obiadowa to gdy szykuje obiad zerkam na niego bacznie :D

Schauma bardzo dobrze Cie rozumiem z tym siedzeniem w domu, ja dużo pracuje w domu więc musiałam to pogodzić z opieką nad Maluchem, bo jakoś ciężko było mi zatrudniać nianie, gdy ja siedziałabym obok w pokoju....tatuś wracał z pracy a ja wtedy nadrabiałam większość spraw, więc nie odczuwałam tego jakbym faktycznie pracowała. Takie dni, że nie musisz się porządnie ubrać, pomalować i wyjść do ludzi mnie dobijają:p
 
reklama
Jeśli chodzi o nocne bieganie do wc to u mnie jak najbardziej ale tak raz no i od razu po przebudzeniu. Ja się czuję rewelacyjnie ale bardzo mnie ciągnie brzuch u dołu a najbardziej ja za długo postoje lub posiedzę.
Odebrałam dziś wyniki Pappa 2.71 i jakieś badanie HCG wolna jednostka to 69 - niestety nic mi te wyniki nie mówią ale wysłałam je do mojego gina i teraz z niecierpliwością czekam na odpowiedź.
 
bluelovi heheheh, miałabyś o czym pogadać z moją babcia bo ona nałogowo ogląda ten serial :D

aniabuu mozna w UK wybrac rodzaj porodu??
co do nerek to mnie teraz czasem pobolewaja, nawet przed chwilą dość mocno prawa zabolała.
 
Milka można jeśli pierwszy poród był przez cięcie cesarskie. Początkowo mieliśmy dyskutować ta kwestie ale po dzisiejszej rozmowie doktor stwierdził że nie będziemy ryzykować ze względu na problemy z nerkami w pierwszej ciąży i notkę z porodu ze zalecana kolejna cesarka ( w razie ciąży)
 
Ja od zawsze miałam problemy z nerkami, w ciąży ok 25 tyg zaczęłam wymiotowac i bardzo źle się czuć. Po usg okazało się ze mam bardzo powiększone kielichy nerek. Gin bała się ze odmowia współpracy ale po lekach nerki zaczęły funkcjonować normalnie.
 
reklama
Do góry