reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

miladyyy super,ze na wizycie wszystko ok! :D
ja tez miałam mieć slub w Zakopanem, wszystko juz było załatwione ale kilka msc-y przed odwołalismy bo doszliśmy do wniosku ze wolimy pieniądze przeznaczyc na kupno domu :) ale Zakopane nadal milo mi się kojarzą :)

klaudynaa moje plany na dziś to praca. ide za kilka godzin.. dobrze, ze mężul w domu to mnie zawiezie :)
 
reklama
Moje ciśnienie w domu jest idealne 120/80, ale jak jestem u ginki to mam 150/110.

Na ostatniej wizycie mialam to samo... Nie mam problemow z cisnieniem, zawsze mam ksiazkowe, gin mierzyla 3 razy i wychodzilo podobnie jak u MiLadyyy :O
Na wszelki wypadek kupilam cisnieniomierz, od 3 tygodni mierze i zawsze jest prawidlowe. Zobaczymy jak bedzie na kolejnej wizycie.


Dzis o 17 USG prenatalne, bardzo prosze o kciuki, troszke sie denerwuje bo widzialam naszego Skarbka ostatni raz pod koniec wrzesnia.
 
Na dzisiaj nie mam specjalnych planów, ale Majeczka na pewno coś wymyśli :)
Ania50 ja nasze dzieciątko też widziałam ostatni raz pod koniec września i niestety teraz zobaczę dopiero po 11 listopada. Musi być wszystko dobrze! Trzymamy kciuki :) Daj znać po wizycie koniecznie.
 
Ja ciśnienie mam najczęściej 100/60, chociaż w pierwszym trymestrze przy mdłościach 60/40 tez bywało :szok: Teraz w II trym zdarza się 110/70, ale pomimo niskiego ciśnienia puls mam lekko podwyższony w ciąży cały czas.

Milady, gratuluję wizyty, kiedy ślub? Super miejsce sobie wybraliście, ja mimo, że bardzo lubię Zakopane to rzadko bywam bo to strasznie daleko od nas.

U nas dziś tak buro i ponuro że chyba oprócz wyjścia z młodą na szczepienie to nigdzie się nie wybiorę.
 
Jeszcze Wam chciałam napisać, że strasznie swędzi mnie skóra w ciąży, najbardziej w dolnej części pleców i brzucha. W pierwszej ciąży miałam to samo, bez wieczornego drapanka przez męża się nie obejdzie :)
 
Ja tez ciśnienie przeważnie mam 100/60,
Pogoda u nas tez kiepska najlepiej spać, jeszcze jakby córcia chciała iść do przedszkola ;) od września jest dwa dni w przedszkolu tydzien w domu chora ;/ uroki przedszkola.
Dzisiaj znowu dzień z bólem głowy ;/ buuuu
A co do powrotu do pracy to ja bardzo chciałabym wrócić ale mam obawy jak to bedzie z bliźniakami i opieka dla nich :D
 
Przed chwilą znalazłam krew na bieliźnie i zaczynam panikować. Obserwuję, nie leje się, delikatnie sączy ze śluzem ale kolor mnie przestraszył bo przez chwilę była dość jasna. Zaczynam panikować w środku, nie wiem co mam ze sobą zrobić. Na razie się położyłam i staram uspokoić. Jeśli będzie gorzej to jadę na ip, jeśli nic się nie będzie działo to może uda mi się psychicznie wytrzymać do tej 17. USG mam w innej przychodni u obcego lekarza, na razie nie dzwonię do mojej gin (u niej mam wizytę w pt). Boję się iść do łazienki skontrolować sytuację...
Miałam plamienia między 5 a 7 tygodniem, tyle czasu był spokój :(
 
Ania zadzwoń na IP i zapytaj co masz robić, stres tu nie jest dobrym kompanem. Wiem co przebywasz bo miałam krwawienia w pierwszej ciąży. Zadzwoń i zapytaj. Trzymam kciuki &&&
 
reklama
ania50 Karolina ma rację zadzwoń koniecznie albo nawet jedź od razu, nie ma kogoś kto by cię mógł od razu zawieźć? Lepiej to skontrolować...
 
Do góry