reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

No zawsze to inaczej się czeka. Mój teraz ze skwaszona mina siedzi bo negatyw... A mowilam ze bez sensu bo nie wyjdzie nawet jak jestem to ten ze to nic. To teraz ma :D
 
reklama
Ja też dzisiaj rano nie wytrzymałam i testowałam i znowu 1 kreska. Wywijałam tym testem we wszystkie żeby chociaż jakiegoś bladziocha zobaczyć ale nic z tego :no: kompletnie nic... Ale jeszcze chyba za wcześnie, wg ostatniej @ to byłby gdzieś 4 tydzień. Brzuch mnie boli od 2 dni tak dosyć mocno momentami - nigdy tak nie miałam przed okresem a piersi kłują, czasmi mi jakoś niedobrze i mam straszną ochotę na arbuzy - ciekawe czy to moja wyobraźnia tak działa czy faktycznie coś jest na rzeczy :baffled: Ja testuję dopiero w środę, specjalnie testu nie kupowałam więc muszę wytrzymać.

Trzymam kciuki za Wasze testowania.
 
Jeśli przed terminem, to jeszcze mogą nie wyjść testy. Niektórym nawet w terminie nie wychodzą, dopiero później.

Ja z witamin też tylko kwas foliowy biorę, ale staram się korzystać z sezonu warzywno-owocowego.
 
Megi93 dziękuję! I trzymam kciuki za Twoje testowania.
Ja dopiero w środę spróbuję ale dziwnie się czuję - jakoś tak inaczej... :baffled::baffled: tak bym już chciała wiedzieć, zeświruję chyba do środy...
 
reklama
Do góry