reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Dzis zdenerwowala mnie ciotka mojego meza, bo mowi ze szkoda ze nie chlopiec bo tak by byla pelna rodzina. No ku... a jak sa dwie dziewczynki to nie pelna rodzina???!
 
A tam niech spada ! Ciotka sir nie zna i tyle :) u mnie w rodzinie tez byłam z siostra i nie brakowało nam nikogo :p

Lusinda Listy do M były super :) polecam :)

Andav pociesze Cię ze u mnie jest np na odwrót. Ja mam bardzo mały kontakt z rodzicami za to mój moz bardzo dobry. Częściej bywam u jego rodziny niż u mojej wiec nie ma zasady ze dziewczynki częściej wracają do domu niestety :) a chłopak zawsze pomoże przy remoncie czy coś :):):) zawsze trzeba szukać plusów :)
 
Martita ..no to ci ciotka dopiekla:)...ehhhh..myślenie starszych ludzi..babcia zeby być babcia musi mieć wnuczkę a dziadek wnuka ...teraz przy okazji świat i urodzin bedą wam życzyć chłopca jak znam życie...nieprzejmuj sie ..niech sobie gada..rodzina jest tam gdzie jest miłość a jeszcze jak sa dzieci to dopełnienie rodziny i nie ma znaczenia czy ma sie parke czy nie !:)
 
Ehhh napisałam się i przez przypadek skasowalam całego posta...
Witam nową mamusie :)
Martita nie przejmuj się ciotką, one zawsze sobie muszą pogadać *******y ;)
Ja się cały dzień kuruje i nie wychodzę z łóżka. Nie rozłożyło mnie jakoś strasznie, ale teraz już przy pierwszych symptomach wolę działać. Mam zamiar dzisiaj w końcu porobić zdjęcia tego co zgromadziłam dla mojego maluszka-niespodzianki i się wam pochwalić ;)
 
Martita gratuluje wizyty ;)))

Co do plci ja pierwsza urodzilam core pozniej synka i teraz tez mam synka w brzuszku z czego sie ciesze moja cora bd miala dwoch braci ktorzy ja napewno nigdy nie zostawia ,postaram sie tak ich wychowac zeby mieli ze soba dobry kontakt i tak zeby mieli z nami dobry kontakt .

Anda wiem ze to tylko hormony bo w jakis tam sposob sie nastawilas na corke ale to dobrze ze sie wyplakalas i wyrzucilas z siebie emocje to normalne ze kobieta moze czuc sie zawiedziona na poczatku dana plcia ale wazniejsze jest to zeby jej to minelo i cieszyla sie i kochala tego dzidziusia jak najbardziej umie ;)


Alunia wdz pokaz :))

A ja dzis bylam w rosmanie dokupilam wszystko co mi brakuje maz dzis byl po komode i zlozyl juz mozna upychac zeczy dla maksia hihi :) mam juz cala wyprWke oprocz zeczy z apteki :)) mam ale w cudzyslowiu bo mlnamacalnie bd miec wszystko w poniedz.-wtorek jak dojda 4 paczki ze smyka :DDD porobie zdjecia jak wszyztko bd miec w domku :)
 
Ostatnia edycja:
Dzis zdenerwowala mnie ciotka mojego meza, bo mowi ze szkoda ze nie chlopiec bo tak by byla pelna rodzina. No ku... a jak sa dwie dziewczynki to nie pelna rodzina???!

Takie glupie gadanie starszych ludzi. My dzis bylismy na imieninach u tesciowej i jak wszyscy sie dowiedzieli ze syn to tez tekst ze bedzie pelna rodzina. Puscilam mimo uszu dopiero jak twojego posta przeczytalam to dotarlo do mnie o co im chodzilo
 
U nas bedzie roznica wieku 4ry lata....mam nadzieje ze sie chlopaki jeszcze beda sie dobrze rozumiec,ze to nie za duza roznica
Ja mam 32 lata wiec chyba na dwojce zakoncze ....zwlaszcza ze raczej bede miala 2gie cc wiec strach nadwyrezac macice po 2 cc
mieszkam 1000km od mojego rodzinnegp domu a tesciowa mam 500 metrow od siebie mimo to ciagne bardziej do domu ,stosunki z tesciami mamy srednie ale to bardziej przez tescia,z tesciowa niby rozumiem sie dobrze ale to nie jest to samo co z tata (moja mama nie zyje) ktoremu powiem jak mnie wkurzy czy ze cos mi nie pasuje....tesciowej nie powiem bo chce byc grzeczna....ech no nie mam zadnej kolezanki ktora sie dobrze rozumie z tesciowa!
 
Dziewczyny meczy mnie taki suchy kaszel jak leze ze poprostu nie daje juz rady!! Co mozna z domowej apteczyki urzyc na taki kaszel?
 
reklama
Do góry