reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

ojejku dziewczyny straszycie tymi kolkami :( mój ma dopiero 11 dni i tfu! tfu!, narazie jest ok, czasem się pręży i steka, ale bez placzu. mam sab simplex i infacol w razie w, może spróbujcie którychs z tych kropelek?

ania50 skurcze to takie jakby mega silne bóle okresowe. z krzyża mialam tylko parę na szczęście i to taki tępy ból.

co do pępka to ja nic nie używałam, nie uważałam tez na niego jakoś specjalnie podczas kapania. pięknie się wygoil i odpadł po 6 dniach :)

klaudyna to Twoja to juz kawal dziewczynki, ładnie waży :) my jutro mamy ważenie i ciekawa jestem ile przybrał :) tydzień temu miał 3350g :)
 
reklama
Bardzo miło się czyta o wszystkich naszych maluszkach, tak pięknie przybierają na wadze :) Zanim się obejrzymy będzie pierwszy miesiąc, później roczek :)
 
Przedstawiam Wam naszą Laurkę ur. 10.04 waży 3200g i mierzy 53cm :-D
 

Załączniki

  • IMG_20160411_164325.jpg
    IMG_20160411_164325.jpg
    795,2 KB · Wyświetleń: 147
Kasiunia bardzo ładna dziewczynka :-) a włosków maa spooro oj sporo, moja przy twojej to prawie łysa ;-)

Ania 50 uwierz że doskonale bedziesz wiedziała ze to już są "te" bóle... A jesli jeszcze bedziesz miała krzyżowe to napewno :-)

Martita fajnie ze u pediatry wszystko ok :-) i ze z wagą Kaji w porządku:-) co do pępka to mnie tu polecają tez te gaziki ze spirytusem.

A ja już od 5.30 nie śpię bo juz znowu bie mogę się doczekać aż malutką przywiozą, a to jeszcze ze 3h pewnie. Niby fajna jest opcja "oddania" maluszka na noc w szpitalu, bo można się wyspać i chwilę zająć sobą, ale no po prostu tęsknię strasznie już i o niczym innym nie mogę myśleć.
Nie wiedziałam że to aż tak będzie działać.

Druga sprawa cycki mi zaraz wybuchną... Mała nie chciała za bardzo jeść wczoraj z lewej piersi i jest ona strasznie spompowana. Próbowałam na wieczór odciągnąć laktatorem ale nie bardzo chciało lecieć :-(

Dziewczyny a jak u Was z kupami?
Marcyśka w niedzielę wieczorem zrobiła dopiero smolke, czyli prawie dobe po urodzeniu, za to wczoraj od 10 do 20 nie zrobiła kupy żadnej... Dzisiaj zapytam położną jak to tam wygląda dokładnie.
 
Dziewczyny jak piszecie o takich strasznych porodach to aż mi skóra cierpnie :( dobrze ze wcześniej nie słyszałam takich historii bo bym była przerażona.)

ja też po tych historiach to dziś w nocy co chwile się budziłam bo śniło mi się że umarłam przy porodzie :/

Kasiunia ale mała ma śliczne włoski :)

Martita jak nie ma chętnych to ja biorę tego 12, chociaż jakiś czas temu pisałaś mi że 15 przeczuwasz :)

Syn mnie od wczoraj straszy bo coś mniej ruchomy, w nocy w ogóle ruchów nie czułam aż nad ranem wstałam i z tego wszystkiego zjadłam dwie łyżki nutelli i troszkę się rozruszał no ale teraz znów jakiś leniwy
 
reklama
Lusinda połóż się na lewym boku trochę. Pytałam wczoraj lekarza o ruchy to powiedział ze teraz już nie będzie tak czuć bo dzieci są duże i im ciasno.

Kasiunia. Laura jest piękna. Włoski ma cudne.

Alunia a nie możesz zostawić małej na noc? Czy nie czujesz się na siłach? Co do mleczka to pod prysznicem spróbuj pierś pomasowac i ponaciskac to może troszkę mleczka zleci.
 
Do góry