reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dziewczyny a z tymi wynikami laboratoryjnymi to jak to jest? Mam być na czczo? Jak ja z rana musze coś zjeść, bo zaraz słabo mi się robi [emoji33]

w57vskjog7p17owg.png
Mam tak samo, nie wiem jak dojade na te badania...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Tak, niestety na czczo... ja też nie wiem jak dojdę na te badania, bo mam jutro. Ale jadę na 7:00, może nie będzie tragedii.

No i zwolnili mnie z pracy...a raczej nie przedłużyli umowy. Wiadomo, wadliwy towar, baba w ciąży...ale z dobrych wiadomości, ZUS będzie mi płacił do dnia porodu, bo powiedzieli żebym przyniosła zaświadczenie o ciąży. I mam iść na zwolnienie od jutra. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło...przynajmniej nie będzie mnie tak mdlić w pracy całymi dniami ;)
 
Tak, niestety na czczo... ja też nie wiem jak dojdę na te badania, bo mam jutro. Ale jadę na 7:00, może nie będzie tragedii.

No i zwolnili mnie z pracy...a raczej nie przedłużyli umowy. Wiadomo, wadliwy towar, baba w ciąży...ale z dobrych wiadomości, ZUS będzie mi płacił do dnia porodu, bo powiedzieli żebym przyniosła zaświadczenie o ciąży. I mam iść na zwolnienie od jutra. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło...przynajmniej nie będzie mnie tak mdlić w pracy całymi dniami ;)
Coooo za idioci... Nie rozumiem myślenia niektórych przełożonych w pracy. Czasami zachowują się tak jakby sami nie mieli dzieci, rodziny... Dasz rade kochana! Najważniejsze żebyś się nie stresowała, bo to źle wpływa na maluszka. No i jakby nie patrząc sobie odpoczniesz... [emoji6]

w57vskjog7p17owg.png
 
Tak, niestety na czczo... ja też nie wiem jak dojdę na te badania, bo mam jutro. Ale jadę na 7:00, może nie będzie tragedii.

No i zwolnili mnie z pracy...a raczej nie przedłużyli umowy. Wiadomo, wadliwy towar, baba w ciąży...ale z dobrych wiadomości, ZUS będzie mi płacił do dnia porodu, bo powiedzieli żebym przyniosła zaświadczenie o ciąży. I mam iść na zwolnienie od jutra. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło...przynajmniej nie będzie mnie tak mdlić w pracy całymi dniami ;)
Czyli jednak za późno zaszlas w ciaze na tym okresie próbnym tak?
Co za świnie.. masakra ale chociaż faktycznie dobrze że Zus będzie Ci placil do porodu a później 'macierzynski' z państwa [emoji6]

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, jeszcze mnie postraszyli, że nie weszłam jeszcze w 3 miesiąc, więc mogliby mnie z dniem dzisiejszym zwolnić (!), ale tego nie zrobią, bo są łaskawi...i popracuję wg. papierów do 30.09 a potem ZUS załatwi sprawę. Bo w 3 miesiąc wchodzę w przyszłym tygodniu. Ręce opadają... nie opłaca się być uczciwym. Ale trudno.

Ja się nie stresuję, mam to kompletnie gdzieś. Nawet się cieszę, że nie będę musiała ich oglądać. Odpocznę sobie, kasa z ZUSu będzie, a tutaj i tak bym po macierzyńskim nie chciała wracać.
 
reklama
Do góry