reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Jest wątek zamkniety i tam wszystkie aktywne kwietniowki są ;-) ale moze i tutaj cos odzyje :p
Jak tam Wasze maluszki sie rozwijaja?
Jak idzie rozszerzanie diety?;>
 
Ja mam córkę również z pierwszej połowy kwietnia. Ten wątek niestety obumarl ale chętnie również tu porozmawiamy [emoji4]

Wysłane z mojego Huawei P9 przy użyciu Tapatalka
 
No proszę i jest nas coraz więcej :D

Moja Agatka jest całkiem duża :) waży 8,7 kg i nosi ubranka 74 :) zabiera się już do raczkowania. Wczoraj udało się jej pierwszy raz do przodu przesuwać :)
Rozszerzenie diety idzie nam nie najgorzej. Obiadek już wciąga cały. Gorzej z popołudniowa kaszka, bo tej zje tylko parę łyżeczek. Ostatnio wprowadziłam jej jajko i buraczka :)
 
Hej:) moja Kingunia jest z 9 kwietnia. Wazy 7 kg. Nie ma zabkow, nie siedzi, probuje sie sunac. Narazie do tylu jej wychodzi.
Smieje sie, piszczy, zaczepia:)
Zjadlaby wszystko co bym tylko jej dala:) kasza manna plus moje mleko plus owoc to chyba jej przysmak:)


Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej próbowałam wcześniej napisać ale coś internet zamulał :) Rzeczywiście rozmowy tutaj umilkły ale zawsze można powrócić :) Dla mam które mnie nie znają jestem Asia mama trzech rozbójników Filipa 9 lat Olusia 3 lata i Kajetana dziś kończącego 7 miesięcy :)
 
Ja na dwa watki chyba nie dam rady. Probowalam na fb i zawsze jedno zaniedbywalam,wiec i tu chyba mi srednio wyjdzie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry