reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

jesli chodzi o ten gbs to i u mnie ujemy ! ja też zwykle infekcje przechodzilam bezobjawowo... zawsze wychodzilo przy wizytach u lekarza, nic nie czulam.. ale w ciazy 2 raz mnie tak zlapalo,ze tylko grabie w gacie wsadzac i draaaaapac... ja wlasnie mialam ostatnio tez maść i globulki Pimafucin i naprawde ulge szybko przyniosło.... teraz smaruje sie pozostalosciami masci bo globulek mialam 6 wtedy i mialam wszystkie zuzyc... a bylo to w grudniu...poki co nawet jakos sie uspokoiło i nie mam ochoty sobie wydrapać kolejnej dziury miedzy nogami :rofl2: wiec do jutra do wizyty moze przezyje i zobacze co doktor powie.. heh [emoji14] fajnie by bylo gdyby to spuchniecie bylo symptomem nadchodzącego porodu ^^ moze pelnia dzis podziała :)

ogólnie to chyba dostałas zaproszenie do naszej prywatnej grupy :) tam jest nas wiecej i duzo piszemy ;) i jest intymniej bo nie kazdy z zewnatrz moze sobie wejsc i podejrzec ^^ także zapraszamy :) jakbys miala jakies problemy z dostaniem sie tam to pisz do mnie na PRIV to pomoge :)
O jak jutro masz wizytę, to tyle dobrze, bo może zdążysz to podleczyć.
Ja to nawet w ciąży objawów nie miałam właśnie, a raz kiedyś mi się tam przyplątała grzybica to myślałam właśnie że grabie pójdą w ruch :D
Powiem szczerze, że też myślałam, że młody się uprze i bedzie chciał wyjść w pełnię, ale sie pomyliłam :) w sumie to date porodu sobie wysnilam, bo pare dni wcześniej śniło mi się, że byłam u swojego ginekologa i wypisał mi skierowanie na wywołanie z 7 na 8 kwietnia :D

Dzięki, właśnie jooasia mi pisała odnośnie grupy, ale ja to mało kumata na tej aplikacji jestem, jak wrócimy do domu, to zajrzę na komputerze :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O jak jutro masz wizytę, to tyle dobrze, bo może zdążysz to podleczyć.
Ja to nawet w ciąży objawów nie miałam właśnie, a raz kiedyś mi się tam przyplątała grzybica to myślałam właśnie że grabie pójdą w ruch :D
Powiem szczerze, że też myślałam, że młody się uprze i bedzie chciał wyjść w pełnię, ale sie pomyliłam :) w sumie to date porodu sobie wysnilam, bo pare dni wcześniej śniło mi się, że byłam u swojego ginekologa i wypisał mi skierowanie na wywołanie z 7 na 8 kwietnia :D

Dzięki, właśnie jooasia mi pisała odnośnie grupy, ale ja to mało kumata na tej aplikacji jestem, jak wrócimy do domu, to zajrzę na komputerze :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Eh to zazdroszczę [emoji23] moje sny się nie sprawdzają [emoji14] synek moich życzeń też spełnić nie chce [emoji14] marzyłam pierw o porodzie 1.04 ale nic z tego nie wyszło :D teraz właśnie trochę się napalilam na pełnię a dodatkowo 11.04 to moj termin z USG w 12 tygodniu [emoji14] wiec jakby się sprawdziło to byłoby ekstra :D im dłużej czekam tym powoli robi mi się wszystko jedno bo prędzej czy później będą musieli wywołać jak sie samo nie ruszy [emoji14]

 
jesli chodzi o ten gbs to i u mnie ujemy ! ja też zwykle infekcje przechodzilam bezobjawowo... zawsze wychodzilo przy wizytach u lekarza, nic nie czulam.. ale w ciazy 2 raz mnie tak zlapalo,ze tylko grabie w gacie wsadzac i draaaaapac... ja wlasnie mialam ostatnio tez maść i globulki Pimafucin i naprawde ulge szybko przyniosło.... teraz smaruje sie pozostalosciami masci bo globulek mialam 6 wtedy i mialam wszystkie zuzyc... a bylo to w grudniu...poki co nawet jakos sie uspokoiło i nie mam ochoty sobie wydrapać kolejnej dziury miedzy nogami :rofl2: wiec do jutra do wizyty moze przezyje i zobacze co doktor powie.. heh :p fajnie by bylo gdyby to spuchniecie bylo symptomem nadchodzącego porodu ^^ moze pelnia dzis podziała :)

ogólnie to chyba dostałas zaproszenie do naszej prywatnej grupy :) tam jest nas wiecej i duzo piszemy ;) i jest intymniej bo nie kazdy z zewnatrz moze sobie wejsc i podejrzec ^^ także zapraszamy :) jakbys miala jakies problemy z dostaniem sie tam to pisz do mnie na PRIV to pomoge :)


Gratulacje ! Duży chłop i śliczny, zazdroszcze

Poza tym co do gbs, to kuzynka tez miała, jak rodziła to dostała kroplówkę coś na zatrzymania infekcje, by nie przenoszono na dziecka, ale niestety nie udało wykorzystać cała kroplówkę. Po 5 tyg jej córkę miała zapalenia opon mózgowy, na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Nie wiem czy to łączy się z zapaleniem ale ona tak myśli. Jestem ciekaw czy miałaś tez kropowke na gbs jak rodziłas ?

Termin mam jeszcze za 2 tygodnie, nie wskazuje ze urodzę wcześniej, wiec lipa trochę . Chciałabym już mieć ze sobą i potrzymać kruszynkę .
 
Ostatnia edycja:
Gratulacje ! Duży chłop i śliczny, zazdroszcze

Poza tym co do gbs, to kuzynka tez miała, jak rodziła to dostała kroplówkę coś na zatrzymania infekcje, by nie przenoszono na dziecka, ale niestety nie udało wykorzystać cała kroplówkę. Po 5 tyg jej córkę miała zapalenia opon mózgowy, na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Nie wiem czy to łączy się z zapaleniem ale ona tak myśli. Jestem ciekaw czy miałaś tez kropowke na gbs jak rodziłas ?

Termin mam jeszcze za 2 tygodnie, nie wskazuje ze urodzę wcześniej, wiec lipa trochę . Chciałabym już mieć ze sobą i potrzymać kruszynkę .
Dzięki wielkie :) no u nas poprostu bardzo wysokie CRP wyszło małemu i będą mu podawać antybiotyk zapobiegawczo przez tydzień... A co do paciorkowca to ja nie miałam :) do mnie na koniec pare grzybów sie przyplątało... Nieliczne jednostki :)
U małego prawdopodobnie przez te moje zapalenia zębów w ciazy wyskoczyło te CRP, reszta wszelakich badań jest w porządku, dzisiaj bedzie miał USG płucek czy tam sie nic nie dzieje

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eh to zazdroszczę [emoji23] moje sny się nie sprawdzają [emoji14] synek moich życzeń też spełnić nie chce [emoji14] marzyłam pierw o porodzie 1.04 ale nic z tego nie wyszło :D teraz właśnie trochę się napalilam na pełnię a dodatkowo 11.04 to moj termin z USG w 12 tygodniu [emoji14] wiec jakby się sprawdziło to byłoby ekstra :D im dłużej czekam tym powoli robi mi się wszystko jedno bo prędzej czy później będą musieli wywołać jak sie samo nie ruszy [emoji14]

Hmmm... A może jest coś w tym, żeby odpuścić? Ja to doszukiwałam się objawów porodu jak głupia, a im bliżej TP tym bardziej byłam zrezygnowana... A nóż może synek Cię zaskoczy :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) jestem mamą Agatki, która urodziła się 28.04.
Widze, że wątek obumarl. Może znajdą się mamy, które urodziły w kwietniu i chcą się podzielić swoimi doświadczeniami :)
 
reklama
Do góry