reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
U nas zaczal teraz padac snieg.. Co do seksu to moj maz chce a ja nie [emoji14] ja sie boje a on jak oaza spokoju normalnie.. W calej tej ciazy namowil mnie 2razy.. Biedny on [emoji14]


 
Cześć dziewczyny!
U mnie niestety raczej deszczowo niż zimowo :no2:
Muszę się dziś trochę zebrać i ruszyć z porzadkami w domu, oj jest co ogarniać ;)
Na obiad zupa dniowa mojej mamy- na słodko z mlekiem. Mama robiła jeszcze z kluskami żelaznymi. Smaki dzieciństwa :)
 
Hej kobietki. U mnie też prószy co chwilę, ale nie poleży ten śnieg. Miło popatrzeć! Już niedługo i trzeba będzie sowy pochować i przywlec z piwnicy skrzaty i gwiazdeczki.... nie mogę się doczekać!

Co do seksu to u mnie libido bliskie zeru i wcale się tym nie przejmuję. Mąż w miarę wyrozumiały. Jak trzeba to mu ulegnę choć chęci brak o ile uda mi się ni zasnąć. Najczęściej mam ochotę jak jest na służbie. Ja to traktuję jak odpoczynek, bo mój mąż to normalnie seksoholik prawie. Więc mam teraz wakacje od współżycia:))

Zaczęłam robić listę dzidziowych zakupów. Masakra jakie to wszystko drogie jak się doda zeta do zeta. Podobał mi się anex sport, a teraz zaczęłam oglądać crossa i też mi się widzi. Tylko ofert jest mniej, a ja chcę używany kupić koniecznie.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny to w jakich czesciach Polski taki snieżny szał? U mnie na Mazurach ni widu ni slychu o sniegu..... Jesli chodzi o sex to u mnie zero ochoty juz od samego poczatku ciazy,przez pierwsze 3 miesiace maz czesto wrecz codziennie wychodzil z inicjatywa,ale od 4 miesiaca kiedy brzuch zaczal byc widoczny stwierdzil,ze z szacunku do dziecka i troski o dziecko nie umie sie przelamac i uprawiac ze mna seksu klasycznego...szkoda,ze do palenia papierosow przy mnie nie byl taki ogarniety... Jesli chodzi o męża to stara sie i probuje pokazac,ze zrozumial i chce do nas wrocic,ale ja sie nie nastawiam i nie nakrecam....nie chce znow czuc tego zawodu i rozczarowania...czas pokaze....
 
Dziewczyny a czy ktoras mi powie jak te skurcze sie czuje. Ja nie wiem jak to jest i czy je mam...

Dzis cale popoludnie bolal mnie brzuch jak na @ po drugiej nospie i magnezie troche przeszlo.

Ale nie umiem wyobrazic sobie tych skurczy. Do czego moge je porownac?

U mnie to jest takie uczucie ciężkości i dosłownie skurcz kilku, kilkunasto-sekundowy, brzuch twardnieje i za chwilę przechodzi.

Hej.a ja mam pytanie z innej beczki...jak jest u Was z sexem? Macie ochote? Jak Wasi partnerzy pidchodza do sexu w ciazy? I pyt do mam ktore spodziewaja sie kolejnego dziecka- czy po porod-zie/ach Wasze zycie ibtymne uleglo zmiane? Na lepsze czy gorsze?

Sent from my SM-A510F using Forum BabyBoom mobile app

Co do seksu mąż się nie boi, u mnie ochota chyba trochę mniejsza niż przed ciążą, ale nie jest źle. Najgorzej było na początku jak były mdłości i gigantyczna senność ;)
 
reklama
Witam się i ja :)
U nas z ochotą to jest nadal, tzn u męża, bo u mnie trochę mniejsza. Teraz trochę się boimy, bo od wizyty od gina już minęło kilka tyg i nie wiadomo czy wszystko jest ok. Pierwszego grudnia kolejna wizyta to się okaże jakie światło nam zaświeci [emoji3]
Zazdroszczę Wam śniegu... Po powrocie do Polski kupuję buty zimowe i czekam na biały puszek [emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry