reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny. U mnie 16+6 Chyba dopada mnie jakaś infekcja. Na początku tygodnia robiłam badania moczu wyszły bakterie . Postanowiłam powtórzyć za dwa dni badanie i zrobiłam też posiew za jednym zamachem. Wyszły już prawidłowe bez żadnych bakterii itp. Czekam tylko na posiew. Zauważyłam od tygodnia mniejsze upławy a od wczoraj delikatny zapach śluzu....Oczywiście wklepuje w internet to wychodzą takie rzeczy , że łapie się za głowę 😕 Wiem , że w drugim trymestrze zwiększa się ilość wydzieliny a u mnie jest choć nie aż tyle co wcześniej... Czy mam powody do niepokoju ?
A masz ewentualnie jakies swędzenie, pieczenie czy coś? Jak sie martwisz to napisz do swojego lekarza prowadzącego. Ja cos tam miałam, ale samo mi przeszło. :)
 
@moniiica ja tam widzę kość udowa 😃 mam bardzo podobne zdjęcie z 13 tygodnia i lekarz wtedy stwierdzil, że nic nie widać. Po 4 tyg wyszlo że będzie chłopak 😉 Ale może coś z ułożenia czegoś innego widać 🤷

@Domamicia mój gin polecał na takie sprawy płyn do higieny intymnej plivia fem f
 
Wy tez macie taki problem z suchą skórą? Normalnie staram sie pic 2l wody dziennie, kremuje sie, nawilżam. Ale skóra na twarzy to jakiś kosmos, jest tak sucha, ze nawet najlepszy krem nawilżający do twarzy nie daje rady. I skóra glowy.. Normalnie tam schodzi mi skóra/łupież. Macie jakkws sposoby na łupież w ciąży? Moge zastosowac jakis lek? Nizoral np?
Jak masz tylko suchą skórę, a nie problem grzybicy skóry głowy, to wypróbuj cerkogel. To mocznikowy, mocno nawilżający i złuszczający żel do skóry głowy
 
Sorry 🤭 IMG_20201121_164127.jpg
 
reklama
Do góry