reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

hej dziewczynki!!!!

Witam się i ja wieczorową porą...mój małż ma przyjechać dopiero w nocy mnie okropnie łeb boli,dostałam jakieś uderzenia gorąca aż mi serce waliło i mi się słabo zaczęło robić...myślałam,że cisnienie ale mierzyłam miałam 130/80 a teraz 110/70 więc ok nie wiem ale serce mi się kotłuje i mam uderzenia gorąca może to nic takiego....no ok położe się może mi przejdzie....napije sie maliski hehehe...mały za to skacze mój kochany....albo zżarłam dziś za dużo czekolady i kara mnie spotkała za to....:-):-):-):-)

Jeśli chodzi o SILĘ to też jestem za :-):-):-):-):-)
 
reklama
A ja już myślałam ze Silka urodziła, jak kogoś nie ma troche na BB to już sobie wyobrażam ze urodziła (no troche za wcześnie0 ale jak patrzymał na wcześniejsze miesiące to tak miesiąc wcześniej się już ruszało na forum ze rodzą :szok::dry:
 
Ada ja dzisiaj taka czerwona na twarzy i też mi starsznie ciepło - wietrze i wietrze a chłopaki katar teraz mają:baffled::baffled:
 
Moze u mnie tez kara za czekolade - całą zjadałam a syn sie pytał gdzie czeklada a ja ze myszy zjadł hi :) zła matka no i nie wytrzymałam i kremówke sobie ubiłam i truskawki z kompotu z smietaną zjadłam i teraz mi źle:baffled::baffled:

Miłego wieczorka
 
No Asiu buchło we mnie a serce to myslałam,że mi wyskoczy ale teraz niby ok.....ciśnienie ok puls spadł ale cos mnie głowa boli i a nie wiem zobaczę może faktycznie za dużo tej czekolady zjadłam tak mnie wzięło....:-D:-D:-D:-D
 
Ada ja dzisiaj taka czerwona na twarzy i też mi starsznie ciepło - wietrze i wietrze a chłopaki katar teraz mają:baffled::baffled:
no własnie ja tez jak co jakis czas jestem w wc i patrze w lusterko to taka dziwnie czerwonawa na buzi jestem i tez niewiem czemu:baffled::confused:

No Asiu buchło we mnie a serce to myslałam,że mi wyskoczy ale teraz niby ok.....ciśnienie ok puls spadł ale cos mnie głowa boli i a nie wiem zobaczę może faktycznie za dużo tej czekolady zjadłam tak mnie wzięło....:-D:-D:-D:-D
Aduniu to na ból głowy spacerek mały albo troche świeżego powietrza i poleżeć sobie troszke:tak::tak: a co do czekolady, to twój syneczek ją napewno uwielbia i korzystaj z tego że w ciąży jesteś i możesz ją jeść do woli:-D:-D bo potem jak urodzisz to bedziesz miec wyrzutky sumienia, ze trza sie odchudzic i takie tam a sie podjadło słodycze:happy2: to sie teraz na zapas musisz najeść:-p;-):tak::-D:-D:-p
 
widzę że na temacie sraczka :-D:-D:-D ja mam po tym jak sie "nażre" nalesników z dżemem i masłem orzechowym albo serem bialym i popije litrem mleka :tak: a tak to ufff mam żadko :-)
 
Kasia, uwierz mi, że nie. Ja muszę dużo pić, trzymać dietę, smarować dupkę różnymi maściami na hemki i kurde mol mam sraczkę. Nikomu nie polecam, no chyba że na zatwardzenia cierpi :))
Izunia ale trza se to jakoś wytlumaczyć:-p przez tą sraczkę to nie przytyjesz przynajmniej hihi:-D:-D
 
reklama
No a jakby było tego mało to coraz częściej mimo nospy twardnieje mi brzusio i co chwilę latam sikać. Do tego ten wilczy głód, zeżarłam talerz spaghetti a teraz znowu węszę w kuchni za czymś na ząbek. Jak dla mnie to się zaczynają symptomy pewne... :)) Nie będę głośno mówić, żeby nie wywołać wilka z lasu.

No ale mężuś dostał zwolnienie lekarskie do końca tygodnia, będziemy się razem w łóżeczku kurować hihih :)) i wylegiwać :)) Pewnie przez to będę tu rzadziej zaglądać.... buuu, będę tęskniła :)

Dobrej nocy kochane babencje :)
 
Do góry