reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Dzisiaj nawet było spokojnie i wyszłam z małym na mały spacerek wieczorem bo upały doskwierają. Komary niestety dają za wygraną gryzą niesamowicie. Dziewczyny co polecacie przeciw komarom dla maluszka? Coś w aptece? Jutro też ma być tak samo tzn. cały lipiec i sierpień upalny.
Aniez musimy się jakoś chłodzić: lody, herbata mrożona i dużo wody pijemy to podstawa. A Albert w pampersach bo inaczej się nie da, bez body a i tak poci się niesamowicie no ale cóż musimy to jakoś przetrzymać..... Pozdrawiam.........


gdzies czytałam że dziecko w taki upał nie powinno być nago tylko właśnie w czyms z bawełny bo bawełna wchłania super pot . moja lezy w sukienusi czy body i przebieram ze trzy razy dziennie
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

Ella 100lat 100lat:-D A u nas tez dzis święto- 3MIESIĄCE ! :-)

My wczoraj byłysmy na szczepieniu- niestety tym razem stan podgorączkowy-gorączka pół nocy więc zmęczona dziś na maksa a że też wróciłam do pracy(od 2tygodni) to myslałam że dziś tam usnę ale się udało przeżyć;-)
My też wybieramy się na basen ale mój M nie chce iść na szkółkę i zastanawiam się czy takie samodzilne wyjście na basen z takim maluszkiem czy to dobry pomysł.
Czytałam że wskakujecie a raczej wasze bobaski;-) w spacerówki. U nas jeszcze sporo miejsca w gondoli a w te upały i tak wogóle w wózku nie leży więc jeszcze troszkę myślę że posłuży.
Muszę się pochwalić że od przyszłego tygodnia zaczynamy Laurce wprowadzać jedzonko:-) zaczynamy od jabłuszka. Aha i nasza kruszynka nadal malutka: waga 5300 długa:58,5. Jak czytałam ile niektóre dzieciaczki już ważą to nasza dalej noworodek hehehe.
Uciekam spać bo padam, miłej nocki!
 
Waniliowa - zaprosilam Cie na faceboku. Dolacz mnie ekspresem, bo nie moge sie doczekac poogladania Idki! Boszzzz, jaka ona sliczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
wstałyśmy o 7 dziś...idzia spała od 24,całe 7 godzin:-) o 4 tylko raz się przebudziła i krzyczała ,żeby dać jej smoczka i pieluszkę:-)
za oknem szaro i deszczowo,a jak bardzo ta szarość była mi potrzebna...po ciążowych ekscesach z krzepliwością krwi mam zakaz ciepłych kąpieli i wychodzenia na słońce...więc z opalania nici.ponadto mieszkam na poddaszu i w domu wieczorami mam 32 stopnie...od dziś trochę pooddycham:-) nooo i w taką pogodę spokojnie mogę gwiazdę w chuście nosić...bo z wózkiem do tramwaju nie wsiądę,a mało jest takich,którzy chcą pomóc...

po raz kolejny spróbuję wrzucić fotki na zamknięty...wczoraj jakoś mi się nie udało:-/
DZIEŃ DOBRY
 
czesc Kochane
ja się tylko witam i od razu uciekam
wieczorkiem wejde i postaram się ponadrabiac zaleglosci.... :-)
buziaki
 
wstałyśmy o 7 dziś...idzia spała od 24,całe 7 godzin:-) o 4 tylko raz się przebudziła i krzyczała ,żeby dać jej smoczka i pieluszkę:-)
za oknem szaro i deszczowo,a jak bardzo ta szarość była mi potrzebna...po ciążowych ekscesach z krzepliwością krwi mam zakaz ciepłych kąpieli i wychodzenia na słońce...więc z opalania nici.ponadto mieszkam na poddaszu i w domu wieczorami mam 32 stopnie...od dziś trochę pooddycham:-) nooo i w taką pogodę spokojnie mogę gwiazdę w chuście nosić...bo z wózkiem do tramwaju nie wsiądę,a mało jest takich,którzy chcą pomóc...

po raz kolejny spróbuję wrzucić fotki na zamknięty...wczoraj jakoś mi się nie udało:-/
DZIEŃ DOBRY


Musisz poprosić aniam o przywrócenie bo jakiś czas temu została zaktualizowana lista
 
basia,dzięki już się udało...prawie bezbłędnie,hihihihihi

idka gadała godzinę bez przerwy i znów''w kimono''.pakuję stworka w chustę i na ryyyynek!!!!!!!!!!!!do później!!!!!!!!!:-)
 
reklama
My tez sie witamy, i na zakupy spadamy :-)

Nie ma to jak dobry rym od rana :-D:-D:-D



Milego dnia, bede potem to napisze wiecej! Teraz mezulo jajeczniczke podaje, leeeeecem!!!!!
 
Do góry