reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam a u nas leeeeeeeeje:szok::szok:
Chłopaki dzisiaj strasznie marudne i nie wiedzą już co mają robić:-p
Helenka śpi i je i śpi i je i tak od rana:-D

Aniez wszystkiego najlepszego, 10000000 całusków:happy::happy::happy:

Kittek dobrze że Majeczka już nie wymiotuje:tak:U nas też taka pogoda że mała cały czas śpi.

Monia udanego wypoczynku z rodzinką i pogody życzę:-)

Salamandra no wymysliłaś mamuśka:-p a odcisk się udał?

Anna spokojnego powrotu do domku:tak:Narobiłaś smaki tymi pierozkami:-p

Kici baw się dobrze :tak::-)

Miłego popołudnia dziewczyny:tak:
Idę grać w Eurobiznes;-) jak ja to lubę:-p ale czego się nie robi dla dzieciaków.
Pa
 
reklama
Witajcie kochane
Jakoś tak niesystematycznie wchodzę na BB. To chyba przez te wakacje, ciągle gdzieś jeździmy. Później mam dużo nadrabiania :zawstydzona/y:
Dziś w końcu chłodniej i pada, więc siedzimy z Alicją w domku. Tatuś nas zostawił i oddał się swojemu hobby - windsurfing. Wczoraj byłyśmy z nim, ale nie było pływania, za słabo wiało.
Te z się zastanawiam nad basenem, ale po przeczytaniu regulaminu pływalni trochę mi się odechciewa Szko?a P?ywania Agnieszki Zi?kowskiej Mogli jeszcze więcej punktów wymyślić :wściekła/y:
Zastanawiiam się czy małej nie przenieść do jej pokoju, bo już ładnie przesypia nocki. Dziś wstała o 7 :-) Mąż tylko niezadowolony z tego. Mówi, że to za wcześnie. Ale to i tak ja wstaję do małej, jak coś, a nie on.
Za tydzień jedziemy na wczasy nad jeziorko, mam nadzieję, że będzie ładna pogoda. :-)
Trzeba nadrobić galerię naszych maluszków

Aniez Wszystkiego naj naj
 
dzien dobry,

ja na chwilke bo glowa mi peka i uciekam w kime poki Aleksis spi.

Aniez kochana wszystkiego naj naj naj - co by chlopaki zdrowo rosli, maz przynosil pocieche, w kazdym dniu spelnialy sie marzenia :-)

pogoda w koncu do zycia:-) jak mi przejdzie glowa to wiecej popisze...

ech...

gardziolko tez pobolewa....
 
jejuuuuuuuuuuuuuu,tak się od rana ucieszyłam z tej pogody...a teraz głowa pęka a nogi chyba zaraz odpadną.macie po ciąży jakieś żylaki,kobietki??? mi powyskakiwały ciut,podejrzewam,że gdyby nie ta heparyna byłabym cała jednym wielkim żylakiem:-/

kolejna kawa...głowa pęka nadal,ehhh...
chodziłam dziś ''po salonach'' fryzjerskich:-) marzą mi się sprężynki...bo te moje to oszukane-muszę tapirować jak chcę trochę pokręcić włoski...chyba zdecyduję się na trwała na jesień...marchewkowe sprężynki......mmmmmmmmmmmmm...

aniez,spełnienia najskrytszych marzeń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Aniez zdrówka, kaski,słońca i radości z macierzyństwa!!!
gosienkag odcisk się nie udał, bo dolewałam co chwila wody do gipsu jak zasychał i zamiast maślnej konsystencji zrobiła się kisielowata:wściekła/y: czekam...może woda wyparuje...
Tymczasem ogarnęłam chatę i ubolewam nad tym ile z życia trzeba poświęcić na sprzątanie. A przy dziecku czas biegnie jak z bicza strzelił. Mimo to zdążyłam w tej bieganinie upiec akatowe ciacho i zaserwować sobie kawę mrożoną ( ze zbożówki :-) ). Spijam, konsumuję i Was podczytuję :-)
 
Aniez wszystkiego naj naj! Spełnienia najsrytszych marzeń i duuuuuuuuuuużo zdrówka!
tort_roze.jpeg
 
Rzadko zaglądam do Was… witam powracające Kwietnióweczki i cały czas dyskutujące… coraz bardziej

Paulka
, mam nadzieję, ze udało Wam się załatwić sprawę z właścicielem mieszkania… no i mam nadzieję, że już nie zdarzy się Wam nic złego i wyczerpaliście zapas na całe życie
Olupolap
, rzeczywiście masz trudny orzech do zgryzienia… widzę, że mamy podobnych facetów i dajemy im kolejne szanse, których oni niestety nie wykorzystują… wierzyłaś, że z TYM facetem stworzysz szczęśliwą i kochająca się rodzinę, ale tak się nie stało… i nadal masz nadzieję, choć jest KTOŚ, kto widzi w TOBIE kobietę, pewnie podobnie jak Twój mąż na początku Waszej znajomości… nie mogę Ci doradzać, bo to Twoje życie… mam nadzieję, że porozmawiasz jeszcze raz z mężem o Waszej sytuacji i rodzinie, a dopiero potem podejmiesz odpowiednią decyzję… po to, żeby mieć poczucie, że zrobiłaś ze swej strony wszystko co mogłaś… 3mam kciuki
Monia
, mam nadzieję, że już teraz karmienie piersią będzie satysfakcjonujące bez żadnego bólu
No to kiedy wracasz do pracy… po takim powitaniu
Iza
, gratuluję przeprowadzki… no i mam nadzieję, że teraz to już Samuel będzie spał tak cały czas
Lozeczko Samuela jest w naszej sypialni i do 2 czasem dluzej maly spi w swoim lozeczku.A jak sie budzi to biore go do naszego lozka i tam go karmie i przewaznie w trakcie usypiam a maly wraz ze mna.
Też tak robiłam do pamiętnego 11 lipca kiedy to mała zsunęła mi się na podłogę…
Onka
, teraz tylko potrzebujesz słów: powodzenia w przyzwyczajaniu małej do swojego łóżka… główna zasada: konsekwencja i będziecie w końcu z mężem jak prawdziwe małżeństwo
Zielona
, no to rzeczywiście małej się lepiej spało w taką deszczową noc… szkoda, że Ty miałaś przy tym takie przebudzenie
Anna
, spokojnej drogi powrotnej… no i ja też chciałabym taki zamówienie złożyć
Aniez
, niech żyje nam super kobieta, matka i na pewno kochanka


Ulanka
, może już nasze dzieciaczki mają dość oglądania świata z pozycji leżącej i dlatego najlepiej im na rączkach… poza tym moja garnie się do siadania
Kittek
, mam nadzieję, że dasz radę przygotować ogródek do sierpnia… no i jak będzie zdjęcie, to z chęcią oglądnę, bo szukam pomysłów
Gosienka
, taka mama jak Ty to skarb
Maonka
, dziwne ma poglądy twój mąż… inny byłby w siódmym niebie gdyby mu dziecko zabrali z sypialni



Obie dziewczyny śpią już od ponad 2 godzin… ciekawe co to będzie w nocy… o… właśnie wstały… dobrze, że już po upałach, ale niestety ten ból głowy doprowadza mnie do furii
Pozdrawiam
 

Załączniki

  • www.samre.info-k&#97.jpg
    www.samre.info-k&#97.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 19
dawno mnie tu nie było - nadrobienie kilkudziesięciu stron trochę mi zajmie - natrafiłam na fragmenty dotyczące facetów (mężów, chłopaków) ja nie mogę narzekać na swojego męża. Wstawał do Julki w nocy (jak mała jeszcze nie przesypiała nocy), przewija, karmi (mała jest na butli), kąpie, ubiera, a nawet ostatnio jeździ sam do lekarza - stwierdził, że jak przyjeżdza sam ojciec to jest lepiej traktowany :)

Julka jest jego oczkiem w głowie

Co do domu - też nie mogę złego słowa powiedzieć, posprząta - no może nie gotuje obiadów, ale jakie śniadania weekendowe robi..

I jak to już dawno stwierdził weekendy są JEGO - ja mam wychodne :)
 
Aniez najlpeszego z okazji osiemnastych ;-)

Nata nie wiem - może ta Twoja koleżanka ma starszy model x-landera? Ja mam 2010 i rozkłada się płasko. Jest tylko minimalne zagięcie, ale ono w żaden sposób przecież nie może zaszkodzić dziecku.


No i z newsów u nas - Młoda od kilku dni opierając się pleckami o mamę SIADA :-)
Najchetniej robi o jak siedzimy przy stole a ona trzyma łapkami blat. Nie wiem czy to nie za wcześnie, no ale ja jej nie pomagam - robi to sama, więc chyba sobie krzywdy nie zrobi.
 
reklama
Do góry