reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Nie wiem laski skąd.... :( mam dosyć .. Pewnie z przedszkola bo skąd :( okres wylegania nawet 2 tg.... Już się naczytałam że w ciąży groźne i co ja mam robić... Jak złapałam to odwrotu nie ma, leków też nie ..

Miała któraś z Was??? No chyba,ze to jeszcze cos innego
 
Doli spokojnie !! Może to jednak coś innego..ja jak miałam kontakt z ospą też się naczytałam że takie straszne w ciąży..a lekarz gin i rodzinny uspakajali ze w zaawansowanej ciąży nie groźne..
 
Doli najpierw idź do lekarza a później panikuj. Google nie jest dobrym lekarzem ! Chyba sama to juz wiesz najlepiej. Może to się okaże co innego a Ty bez potrzeby będziesz się zamartwiac ;):*

Aylin spóźnione sto lat !:*

My tez dwupaku a juz myslalam że mały zrobi mi niespodziankę i będę miała dzisiaj spokój od teściów. Ale oczywiście boli boli i przestaje a dzisiaj 40 tydzień ;)
 
Narazie smoczy ogień tylko na Tabasie podziałał :p

50 minut ściągania..
 

Załączniki

  • 1428306669632.jpg
    1428306669632.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Doli, byliście u lekarza?mam nadzieję, że to jednak nie to...
Obudziłam się dziś w nocy słaba potem, dosłownie, pościel i koszula do przebrania, temp.37,3 więc bez przesady, nie wiem co się stało...
Do tego od wczoraj rana mam wysypke na szyi, nie wiem,czy to łączyć czy to jakaś alergia...
Sharmota,moje dziecko niestety będzie mialo ani wujkow, ani cioc (chyba że forumowe:)),więc szkoda, że babć tez nie:(
 
Do góry