reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Asia moja też lubi jak sie spiewa jej ;) jak tylko coś nawet w tv leci i zacznę śpiewać to się uśmiecha zaraz :) i zaczyna sama robić :' eeee' :)

Tabasia no to ladnie rośnie, moja teraz wazenie za półtora tyg na szczepieniu, ciekawe ile będzie miala

Babydust to dobrze z nią macie, moja to jak u kogoś z nią jesteśmy to zmęczona a nie zasnie. I jak dlugo nie spi to i marudna już, chociaż nie wiem czy to też nie sprawa głosów innych. W domu przeważnie ma tylko nas albo mnie sama, ale przy kims też potrafi zasnąć

Wczoraj to mi w ogole meczyla się po poludniu, zasnąć nie chciala a wiedzialam ze powinna i juz marudzenie było, w końcu na brzuchu mi zasnela na niecałą godz chyba... Więc i tak się nie wyspala, wieczorem problem na nowo, ale mój ja wziął i padła :) no i spala do 7. W sumie to może krócej bo jak do niej poszlam to nie spala już tylko leżała cichutko ;)

Mam nadzieję ze dziś już padać nie będzie...
 
reklama
Dzien Doberek :)

Moje chlopaki jeszcze spia :) ale nie ma co sie dziwic skoro miedzy od 2 do 3 zrobili mi ryczaca awanturke :( poza tym pogoda za oknem sprzyja spaniu bo leje :(

Babydust - fajnie macie :) zazdroszcze

Natasza - ja nie czytam :( ale za to ze starszym duzo malemu spiewamy :p dzieki temu jak T placze a ja mam rece zajete Wik moze go troche uspokoic :)

Kuklaki , Anulka , Tabasia, Pat - rosna wam dzieciaczki az milo :)
Ciekawe ile mojemu przybylo , w pon wizyta i szczepienie wiec sie dowiem :) s wogole to zle go zmierzyli w szpitalu bo u pediatry skurczyl sie o 5 cm :) z 61 do 56 :)

No i na tyle to mniejszy juz sie zaczyna wiercic i domagac cyca :)
 
natasza extraaaaa :D a kiedy ?????????? mysmy jeszcze nie zarezerwowali...,maSAkra..dzis juz trzeba.. co do czytania to ja nie wiem, to chyba na wyrost jest wszystko wg mnie.. równie dobrze, możesz mówić do dziecka...

Tabasia ładnie urosła!! 10 cm szok :szok: nie schizuj już bo jest ok!:-D


Anulka duża dzidzia :-D

pat masz rację.. przecież na większosc rzeczy nie ma się wypływu, że się stały.. a można zrobic coś żeby było lepiej a nie jęczeć..muszę to sobie powtarzać:-D mój tez ma ostatnio zaciśnięte pięści i leży jak żaba :eek:

Kuklaki haha słone smaki Cie biorą? może synek tym razem ? :-D

aneczka ooo a coście kupili ? :D

aga no mój dostał mm odrazu po porodzie bo mi go zabrali.... ;/

jeszcze młody jeczy od rana,.. rączki i rączki..starszy dostał zielone światlo na wychodzenie z domu to leje :angry:
 
U mnie też brzydka pogoda ale musimy iść bo unówiłam się z koleżanką i idziemy kupić sukienkę

Doli od 21-28.07 w tym terminie coś znaleźć to masakra..ale się udało babka mega sympatyczna i konkretna:)

Pooglądałam wczoraj na Youtube masaż shantala i strasznie mi się spodobał bedziemy próbować :)
 
Doli zauważyłam po małym że im mniej ją się denerwuje tym mniej on. Dlatego na pierwszym pobraniu krwi płakał jak szalony a ją już byłam całą...i teraz chodząc do lekarza jestem wyluzowana i maluch też. Wczoraj ludzie mówili nam że zazdroszcza nam tak grzrcznego dziecka...:p no ale tam wszyscy rodzice siedzieli z tymi maluszkami jak na szpilkach to onczuly stres a nasz się śmiał i przed szczepienie i po. Nawet lekarka w szoku była więc myślę że takim pozytywnym nastawieniem bardzo małemu pomagamy :)

Ostatnio Wojtek tak się ugryzł w piastke że płakał jak szalony....:Ddziasla mu chyba dołączają bo slini się i pcha wszystko do buzi i gryzie :D

Natasza Wy teraz będziecie kościelny brać ?:)
 
Doli no rozumiem, moja byla ze mna caly czas, mm dostala tylko pierwszej nocy ale ile ona tam zjadla... a potem juz tylko z piersi bo mialam az za duzo
Moja to piastki zacisniete przy jedzeniu :p

Kifsi haha dobre :D wiesz co my tez jak sami probowalismy mala w domu mierzyc to nam sie nie zgadzalo, bo mniej wychodzilo.. moze tezbyla zle zmierzona , albo to my ja zle mierzylismy :p

Pat to musze sprbowac tej metody na nastepnym szczepieniu, bo ja to tez sie stresuje jak nie wiem... jakbym mogla to szczepienie z mlekiem przekazac to bym dala zeby mnie z dziesiec razy kluli niz jak ja maja kluc... :-D
 
reklama
Do góry