reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
U mnie tez wiedza. A przejęliśmy zasadę ze jak ktos zapyta to potwierdzamy :) s jak nie pyta to z własnej winy jest niedoinformowany
 
U mnie mdłości są straszne, nie wymiotuje ale i tak bardzo mi to dokucza.

U mnie cała rodzina też wie, ale to dlatego, że ja jestem strasznie niecierpliwa;) Po prostu musiałam;)

A mam jeszcze pytanie do kiedy chciałybyście pracować? Myślicie już o jakimś zwolnieniu czy raczej do końca planujecie zostać?
 
Witam chciałam się przywitać podczytuję Was od 2 tyg ale dopiero teraz się ujawniam zrobilam 2 testy wczoraj bladzioch a zrobiony dzis popołudniu odrazu widoczne 2 kreski .Mam juz 8 letnią córkę to moja druga ciąża mam nadzieje ,ze przebiegnie bez problemów czego sobie i Wam życzę!!Pozdrwiam
 
Mila - nic nie planuje w związku z praca. Planowałam do 6 stycznia lecz to tak na wyrost bo nie wiem co się moze zdarzyć do tego czasu. Poprzednio planowałam do świat wielkanocnych - i w niedziele wielkanocna wylądowałam z mega krwawieniem w szpitalu
 
Ja narazie do 15 września mam siedzieć w domu ze względu na bóle brzucha itp itd. Ale mam nadzieję ze to nic poważnego :) szefa mam wyrozumialego więc o tyle dobrze :)
 
Co do ujawniania u mnie wczesna sprawa po wizycie u gina jak bedzie wszystko ok to będe się chwalić narazie nie chce zapeszać.A co do pracy to jesli sie da, to od pazdziernika chcialabym isc na zwolnienie za dużo mam w pracy stresu, trzeba tez nieraz dźwigać ciężkie kartony .Nie jestem juz pierwszej młodości wiec musze się oszczędzać hehe.
 
AgiJagi witaj :)

Malutka jakbym siebie czytala z wymiotowaniem :))
Mi juz pare razy sie chcialo ale jakos sie udalo powstrzymac.
Teraz tez siedze i czuje ze jakbym sie pochylila nad kibelkiem to achhhh... oszczedze szczegolow ;)

U mnie najblizsza rodzina i przyjaciele wiedza od samego poczatku. W pracy nikt i nie zamierzam mowic (tylko szefostwu oznajmie oczywiscie za jakis miesiac...)

Pracowac zamierzam do samego konca jak zdrowie pozwoli tak jak w pierwszej ciazy :)
 
Tabasia znam ten ból :) w pierwszej ciąży nudności miałam straszne ledwie zdązyłam zjeśc obiad jak po minucie lądował w sedesie ciekawe jak bedzie tym razem .Narazie martwi mnie moj duzy apetyt a musze sie pilnowac bo za 1 razem przytylam 20 kg ,nie moge do tego dopuscic..Co do szefa az sie boje rozmawiac bo to bedzie 4 pracownica w ciąży w przeciągu roku .Ale ktos te dzieci rodzic musi u mnie juz podstawówke chcieli zamykać bo sie ledwie 1 klasa nazbierala tak mało dzieci.
 
reklama
Ja tez pochwalilam sie najblizszej rodzinie;) z reszta gromadki poczekam do konca 1trymestru.
A co do mdlosci,to chyba wszystkie mamy ten czas... Ale jest nadzieja,ze kiedys w końcu miną;p
A jak wasze ubrania? Wbijacie sie jeszcze w stare? Ja w jeansy jeszcze w miarę,ale rajstop juz nie zalożę,a jutro wesele mnie czeka... Masakra tyle jedzenia,zapachow a tu odrzuca czlowieka..;p
 
Do góry