reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doberek :-)
Szaj - no ja musze do 3.9 czekac na serduszko ..., wiem co czujesz. Ale to juz w następnym tygodniu -jakoś damy rade :-) głowa do góry i tylko pozytywne myśli ....
 
reklama
Czesc !!
Dolores ale sie uśmiałam z tej głowicy ;) Ja tez czekam z niecierpliwością na wizyte a mam dopiero 4.09 .Co do objawów ciązowych to jak narazie tylko ocięzałe cycki i zmęczenie wiec da sie przezyć .
Pozdrawiam i Zyczę Miłego Dnia!! ja zbieram sie do pracy..
 
Hej dziewczyny.:-) u mnie piękny słoneczny dzien
Apropo snów to jakiś tydzień temu śniło mi się dziecko które zamieniło się w pisklaka ;-) to nie jest normalne :-D

Agi i Szaj, ja też mam wizytę 4.09. Nie.wiem jak wytrzymam ten tydzień :-o

Co to pracy to postanowiłam się nie załamywać. Jak że względu na ciążę nie zechcą od nowego roku przedłużać mi umowy to założę swoją małą firmę ;-) nic ambitnego ale zawsze o tym marzyłam :-) grunt to się nie poddawać :-)
 
hej
słoneczko u nas wreszcie! :D od razu chce się żyć :-) zarz pędzę z małym do p-kola na ostyatnie zaj. adaptacyjne , mają zostać już sami, mam w planach obskoczyć wtedy jakies szmaty, bo przecież muszę go obkupić wyrósł ze wszystkiego :o

Lei ja dokładnie ok ok początku sierpnia mam mega realne seksualne sny...z..... mezem :p hahaha mogłam sobie wybrac kogoś "lepszego" no ale cóż :p

Myla no co Ty!! sikanie to już "dobry" objawy :-) tak mi ginka mówiła, mdłości nic przyjemnego

Szaj musimy przestac to czytać bo człowiek zwariuje tylko!!

Karina to już niedługo :-)

Amisia hej

AgiJagi może śmieszne jest teraz, ale uwierz, że jak zaczęłam drażyc teraz to się tak zestresowałam, że dramat :p

cześć wszystkim :-)
 
która chciała mdłości?? MYLA?? oddam ci moje. Ja chce moje samopoczucie z pierwszej ciazy. A raczej brak, i brak jakichkolwiek objawów :(
Poproszę :) Nie mialam w 1 ani drugiej to teraz jak jestem zmuszona sie denerwowac jeszcze pnad miesiac to sobie pożygam :-D
Doberek :-)
Szaj - no ja musze do 3.9 czekac na serduszko ..., wiem co czujesz. Ale to juz w następnym tygodniu -jakoś damy rade :-) głowa do góry i tylko pozytywne myśli ....
Pocieszcie sie że ja do pażdziernika!!! :-(
 
Ja mam umowe do końca sierpnia, dostałam na 3 m-ce i właśnie się kończy. Myślę, że ją przedłużą bez problemu, tylko jak mam im zaraz potem powiedzieć, że za 8 m-cy, jak nie wcześniej będę musiała ich opuścić, boję się złości i pretensji, bo w końcu nie po to zatrudniali, żeby zaraz szukać nowego pracownika, a jak będą złości i pretensje to z kolei jak chodzić do pracy, jak będą patrzeć wilkiem. Już nie liczę, że będę miała powrót, choć nie ukrywam, że bardzo bym chciała, ale potem, w najgorszym wypadku będę miała trochę czasu, żeby szukać pracy. Gorzej teraz. W ciąży nikt mnie nie zatrudni, kasy potrzebuję.. ach normalnie płakać się chce. Pocieszam się, że się na pewno wszystko dobrze się skończy, bo tak zawsze jest, jak się człowiek martwi to potem okazuje się, że nie było czym, no ale trzeba się pomartwić, żeby mogło być lepiej.:tak:



Wiem co czujesz. Ja dziś byłam na rozmowie o pracę, co prawda tylko na zastępstwo, na okres 5 tygodni. Ale gdy powiedziałam o ciąży, no to wszystko się posypało:/ Że potem będą musieli mi przedłużyć umowę do czasu porodu i takie tam.. a ja tylko chciałam być lolajna. Szczerość widzę nie popłaca. Ech szkoda słów..
 
Alikom polski rynek pracy nie jest przyjazny kobietom w ciąży z tego co zauważyłam. Szukaj dalej i póki co może nie mów o ciąży, nie masz takiego obowiązku skoro lojalność się nie sprawdza. Ja byłam dziś ma rozmowie z przełożonym. Ze względów proceduralnych mogą póki co dać mi umowę tymczasowa (takie realia korpo :-() ale są przezadowoleni z mojej pracy, może od stycznia uda się zmienić umowę czego nie obiecują. Pewnie jak.im zakomunikuje to agencja pracy na pewno mi podziękuję :-S I jak tu być w ciazy:-(? Ehh. Alikom, Asia nie wolno martwić się, będzie dobrze :-)
 
reklama
Masz racje, nie ma co. W sumie lepiej zataić fakt o ciąży i dostać pracę, niż zostać z niczym i bez prawa do macierzyńskiego. Z drugiej strony to nie jest tak, że chce kogoś naciągać, tylko męczy mnie te siedzenie w domu, córeczka ma opiekę w postaci 2 babć, ja czuję się rewelacyjnie dlatego chciałam podjąć pracę. No ale mówi się trudno i szuka dalej ;)
Pozdrawiam dziewczyny!
 
Do góry