reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

A ile Czasu ci zosalo do końca umowy?



Ja mam umowe do końca sierpnia, dostałam na 3 m-ce i właśnie się kończy. Myślę, że ją przedłużą bez problemu, tylko jak mam im zaraz potem powiedzieć, że za 8 m-cy, jak nie wcześniej będę musiała ich opuścić, boję się złości i pretensji, bo w końcu nie po to zatrudniali, żeby zaraz szukać nowego pracownika, a jak będą złości i pretensje to z kolei jak chodzić do pracy, jak będą patrzeć wilkiem. Już nie liczę, że będę miała powrót, choć nie ukrywam, że bardzo bym chciała, ale potem, w najgorszym wypadku będę miała trochę czasu, żeby szukać pracy. Gorzej teraz. W ciąży nikt mnie nie zatrudni, kasy potrzebuję.. ach normalnie płakać się chce. Pocieszam się, że się na pewno wszystko dobrze się skończy, bo tak zawsze jest, jak się człowiek martwi to potem okazuje się, że nie było czym, no ale trzeba się pomartwić, żeby mogło być lepiej.:tak:
 
reklama
Może ich reakcją nie będzie taka zła jak myślisz....? I zaakceptują to. Przecież na pani będziesz peacowac, do któregoś miesiaca?
 
natasza właśnie zauważyłam, że nie sa juz takie czułe, nawet sprawdzam specjalnie :-p:-p nie wiem o co kaman, napewno musi być wszystko ok
 
hahaha oby :D
ja mam kolejną wizytę za 2 tyg-musze sie umowić dopiero i wtedy tak naprawdę wszystko się okaże,
ale powiem , że pierwszy raz do nowej babki poszłam i jestem taaaaaaaaaaaka zadowolona, że łohoho babka normalna w rozmowie, luźne teksty, nie owija w bawełne od razu o szpitalach itp wymieniłysmy ;poglądy :-) no naprawdę poprzednia babka była też ok, ale teraz widze różnicę
 
reklama
Lei ja też!!! ale teraz myślałam nie wiem o czym!!!
patrzyłam na to jak \"żeluje" potem juz w sufit, a ona zaraz znowu żelowała, zerknęłam okiem ale nie dostrzegłam gumki chociaz prawie przy głowie to miałam
mozliwe że nie zauwazyłam
nie no bez jaj żeby nie założyła!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wszystkie syfy świata bym zebrała ????? :angry::angry::angry::angry:
 
Do góry