reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki kulinarnie!!!

oj Amber ależ mnie rozśmieszyłaś tym zestawem. bomba
ja mam opcję na domowe obiadki ( to chyba sam organizm wie, co jest zdrowe i dobre) owoce, jogurty i ciiiasta. najlepiej z dużą ilością bitej śmietany
 
reklama
Ja ostatni oszalałam na punkcie świeżutkich bułeczek z dużą ilością masła i dżemem. Mniam.

Obiadki też domowe, takie delikatne, lekkostrawne, raczej gotowane niż smażone. Mój bardzo z tego powodu cierpi:)
A jutro po pracy to chyba ugotuję wołowinę i podam z sosem chrzanowym:)
 
Kootku szkoda że tak daleko do Szczecina bo bym się chętnie umówiła z Tobą na gotowaną wołowinką z sosem chrzanowym (prawie jak orgazm) dla rewanżu proponuję barszcz chrzanowy z gotowanym schabem, białą kiełbasą i jajeczkiem taką jak na Święta Wielkanocne się robi ;) A swoją drogą ciekawe ile z nas na te święta będzie już w powiększonym składzie.
Wielki buziak dla Kwietnióweczek

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpjns2005vq.png
 
podejrzewam, że ja się zdążę rozpakować :)

wczoraj na obiadek nagotowałam gar grochówki. W końcu ojciec wojskowy (tzn mój ojciec) więc grochówkę żołnierską to ja z mlekiem matki piłam ;) dziś za to będzie karkówka w jakimś sosie z kopytkami i marchewka duszona. marzy mi się też kapusta zasmażana. biały barszczyk jadlam ostatnio w bistro, ale pyszny zrobili, palce lizać
 
reklama
Do góry