reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Byliśmy zarejestrować się na rehabilitacje. Termin mamy na 2 sierpnia więc aż nie taki odległy termin.

Tab ta dziewczyna w urzędzie pracy to chyba wtórny analfabetyzm już, w urzędach to naprawdę pracują straszne osoby, współczuję wizyty w tym miejscu.

Margoz witaj po urlopiei kciuki za zabieg mamy. Na pewno wszystko będzie dobrze

A tak podrapał sie Kuba dziś w nocy. Chyba muszę kupić płatki mydlane, cały czas się drapie,, jeśli po płatkach nie przejdzie to idę do alergologa i dermatologa raz jeszcze, bo cały czas ma suchą skórę albo lekko uczuloną i nie wiem co.
Zobacz załącznik 371699
 
Ostatnia edycja:
reklama
tab, współczuję przejść w urzędzie, jak czytam to aż ręce opadają, co się tam dzieje....
moja mała też zasypia na boczkach i strasznie się rozkopuje z kołderki
a w ogóle to apetyt ma jeszcze mniejszy niż miała, ani mleka, ani owoców ani obiadków,nic nie je z apetytem, nie wiem czy jej dziąsła tak dokuczają czy co... już na rzęsach staję żeby zjadła choć 60 ml
 
Margoz ja dzisiaj w sklepie na dziale dziecięcym spotkałam mamę z dzieckiem Dziewczynka cudna i śliczna, zagadałam tak przez przypadek bo ładnie podnosiła główkę. No i Amelka jest mniej wiecej w wieku Kuby (5 i pół miesiąca) i też niestety problem z przybieraniem waży raptem 5 kg a nie chce pić z butelki żeby dokarmiać. Za to je z łyżeczki.
 
Ja też miałam dziś rozmowę z szefem. Wracam od 5 września do pracy. Mialam wrócić od 3 października ale powiedział, że nie może tyle na mnie czekać :/
Ligotka tak jakbym czytała o swoim szefie. Wszystko było cacy dopóki pracowałam za darmo po godzinach, byłam dyspozycyjna. Teraz widać jakiś nadąsany i robi łaskę, że się ze mną umówi na rozmowę.

moja Ala ostatnio płacze przy jedzeniu. Nie wiem już czy to przez ząbki. W ogóle tak chrząka jak pije, aż cała czerwona się robi.
 
Ostatnia edycja:
Byliśmy zarejestrować się na rehabilitacje. Termin mamy na 2 sierpnia więc aż nie taki odległy termin.

Tab ta dziewczyna w urzędzie pracy to chyba wtórny analfabetyzm już, w urzędach to naprawdę pracują straszne osoby, współczuję wizyty w tym miejscu.

Margoz witaj po urlopiei kciuki za zabieg mamy. Na pewno wszystko będzie dobrze

A tak podrapał sie Kuba dziś w nocy. Chyba muszę kupić płatki mydlane, cały czas się drapie,, jeśli po płatkach nie przejdzie to idę do alergologa i dermatologa raz jeszcze, bo cały czas ma suchą skórę albo lekko uczuloną i nie wiem co.
Zobacz załącznik 371699

Gosiu na co szczepiłaś młodego ostatnio?
 
Witam sie i ja po przerwie.Margoz trzymam kciuki za mame.Wiem jak to jest bo mam problemy ze zdrowiem taty :(
U nas powolutku z jednym malutkim twistem.Usalilismy date chrztu malej na 4 wrzesnia.Jednoczesnie bedziemy brac slub koscielny.Kurde myslalam ze sie nie doczekam.8 lat od cywilnego i w koncu moj "papierkowy" maz stanie sie 100 procentowym mezusiem.Wczoraj jezdzilismy po sukienke no bo mimo wszystko takowa chce tylko troszke skromniejsza.Teraz tylko musze czekac cierpliwie do 25 sierpnia bo dopiero wtedy dostana uszyta do sklepu.
Z dzieciakami w domu glosno i co chwila sie wkurzam bo maja matke w d.pie i nie sluchaja ze ojciec spi na gorze i ma byc cicho.Bogu dzieli za basen to choc troche sie wyszaleja i godzinke po plywaniu cisza i spokoj bo sil nie maja.To chyba na tyle.Do uslyszonka
 
reklama
Do góry