reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ładna mama po ciąży - ćwiczenia, kosmetyki, moda

zaliczyłam 45min orbitreka wynik 15km... jestem mokra a Bruno własnie się obudził, idę z nim do łazienki wezme prysznic i nałoże soboe farbe bo strasze siwkami na około:-)

Aia gratuluje zapisania się na półmaraton!! brawo!

mój mąż to zapalony biegacz, na 2013 rok zapisał się juz na 3maratony, 3 półmaratony i 2 triathlony:szok: w między czasie biegi na 5 i 10km wszystkie możliwe w Wielkopolsce,
chciałam teraz 29.12 zaliczyc z nim Bieg Sylwestrowy u nas na 5 i na 10km ale wyliczyliśmy ze by nie było nas 3h a niestety Bruno tyle niewytrzyma bez cyca!!
 
reklama
U mnie kicha.Waga stoi w miejscu.Wczoraj nie cwiczylam bo chyba przezsadzilam we wtorek z nie jedzeniem po obiedzie+godzina cwiczen +3 nieprzespane noce=zawroty glowy w nocy i rano.
Tez mam pas neoprenowy.Tak zachwalacie wiec dzis zalozylam.po pol godz zdjelam bo tez mnie brzuch rozbolal.No i do tej pory boli jak na okres a mialam niecale 2 tyg temu.Moze dzis jajeczkowy dzien i dlatego.Sprobuje moze jutro.Majty tez mam z pasem az do cycow ale tak ciasne ze nie da sie w nich chodzic.Dzis chyba tez nie cwicze albo z pol godz tylko bo nie chce przerabiac znow zawrotow glowy.Niestety ale padam przez nieprzespane noce
 
ja 40min. orbiego zaliczyłam, mi wychodzi 13,5km, wczoraj zwiększyłam obciążenie, to ledwo jechałam, jakbym pierwszy raz zasuwała, a nie miesiąc :eek: no ale mąż coś mówił, że mi nogi się zrobiły gładkie i wyszczuplały, myślałam, że to takie tam komplementy na podbudowanie i motywację, ale ja dzisiaj patrze w lustrze, a tam prawie cellulitu nie ma :szok: ja się skupiałam najwięcej na brzuchu, tu mnie czeka jeszcze ładna orka i zapomniałam o nogach, a one zaczynają wyglądać dooobrze :-D z każdym dniem kocham mój orbitrek mocniej :tak::tak::tak:

Doti jak masz ciężki dzień i noc, to odpocznij, na ćwiczenia trzeba mieć siłe, one Cię mają napędzać, a nie dołować :tak:
 
ja wczoraj sobie zwiększyłam obciążenie i też myślałam że odlecę, jak schodziłam po schodach to się musiałam ściany trzymać żeby sie nie przewrócić:-D ale dziś o dziwo nogi nie bolą, a stawy, szczególnie kolana. Też tak macie?
No ja też mam ochotę się zapisać na bieg sylwestrowy, ale jak ten mój gad z butelki nie zje to cięzko:confused2:
 
gosha jeżeli bolą Cię kolana po orbim to musisz je porządnie rozciągnąć, staraj się kilka razy w ciągu dnia napinać nogę w kolanie licz do 10 i puszczaj i tak możesz 10 razy na 1 nogę i 10 razy na drugą... po kilku dniach zobaczysz różnice, ja mam bardzo zwichrowane kolana ale po tych napięciach wcale mnie nie bolą, cwiczenie zalecone przez fizjoterapeute

z przyzwyczajenia rano ubrałam się w strój do cwiczen a przecież dzis czwartek więc wieczorem dopiero cwicze na aqua:-)
 
dzis sobota więc czas ważenia dzis waga pokazała 78,5

podsumowanie 5tygodni


waga 86.5 jest 78.5 (-8kg)
biodra 112 jest 107 (-5cm)
talia 88 jest 82 (-6cm)
piersi 112 jest 104 (-8cm)
udo 63 jest 59 (-4cm)
łydka 40 jest 39 (-1cm)
szyja 36 jest 34 (-2cm)
biceps 29 jest 27 (-2cm)
brzuch 100 jest 93 (-7cm)
 
Sempe super wyniki !!! zazdraszczam :-D

u mnie przez tydzień coś tam drgnęło z wagi ale mało, nawet nie pół kg, więc nie zaliczam, za to lepiej się czuję i lepiej wyglądam, mało ćwiczyłam bo tylko 2 razy, w tym tyg. podejrzewam, że tez za dużo nie poćwiczę, ale od nowego roku ruszamy z orbim. 5 razy w tyg. oraz włączę brzuszki :tak: bo widzę fajne efekty ;-) małymi kroczkami do celu :-)
 
Ale cisza. No tak, swieta. W pierwszy dzien swiat niespodzianka. Na wadze pojawila sie w koncu 5 na poczatku :) to mnie zmotywowalo do nieobzerania sie, a jak juz musialam cos wciagnac, to wybieralam lakocie :) a z reszty rezygnowalam :).
Mikolaj przyniosl mi potezne hula-hop z masazerami poziom 2. Mam male siniaki na biodrach.
 
reklama
Pokah co to za hulahop, nie takie zwykłe? poka :-)

ponieważ mam postanowienie noworoczne schudnąć, to dzisiaj zaczęłam ostro, czyli 40min. orbi zaliczone, wymierzyłam się dokładnie jak Sempe i miło się zaskoczyłam, bo od listopada z ud zeszło mi 7 cm w najgrubszym miejscu :-) brzuch mi stanął i waga, ale nie przytyłam, więc też sukces, bo nie ćwiczyłam prawie wcale przez święta :zawstydzona/y: sobie ustaliłam, że jadę na orbitreku 4 razy w tyg., w tym weekendy mam wolne, myślę, że przy treningu 160min. na tydzień, powinno dać ładne rezultaty, oczywiście nic słodkiego, gazowanego, no i nie daj boże po 18 :tak::tak:
 
Do góry