reklama

Laktacja

Rozwiązania
0
Witam mam pytanie , w związku z tym ze lekarz stwierdził, ze maluch za słabo przybiera na wadze, a jest na samej piersi dostaliśmy infatrini peptisorb po każdym karmieniu :( czy nie zaburzy mi to laktacji ? Czy dodatkowo powinnam ściągać mleko , żeby utrzymać laktację ? Ma ktoś podobne doświadczenia przy słabym przybieranie dzieci na wadze ?

reklama

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Skonsultowalabym sie w pierwszej kolejnosci z certyfikowanym doradca laktacyjnym. Link do: Doradcy CDL – Polskie Towarzystwo Konsultantów i Doradców Laktacyjnych a dokarmianie zostawiła jako ostatecznosc. Dokarmiac trzeba mądrze, po wyczerpaniu wszystkich innych mozliwosci. Najlepiej pod okiem specjalisty (a jest nim madry cdl). Bo każda butelka czy smoczek uspokajacz (uzywacie?) może zaburzyć ssanie i popsuć laktacje.

Ostatnia edycja:
Rozwiązania
0
Mały dostał smoczek po pierwszym miesiącu życia . Głównym problemem był płacz / krzyk trwający całymi dniami i zgłosiliśmy sie do lekarza z kolkami, natomiast doktor stwierdził ze za mało przybiera i płacz wynika z głodu. Dziękuję za poradę jutro będę kontaktować się z doradcą laktacyjnym .

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Koniecznie ;)

Przyrost też warto skonsultować bo często lekarze odnoszą się do norm dzieci karmionych mm. Na szczęście to nie płacz jest oznaką najadania Link do: Wskaźniki skutecznego karmienia
Zwróć uwagę cdl by sprawdziła wedzidelko. I powinniściezamienić smoczek na częstsze kp raczej. Bo przy smoczku nie ma kp na zadanie. Ale to juz madra cdl powinna wyjaśnić Wam dlaczego. Powodzenia.

Rozwiązania
0
Dziękuję za podesłanie strony , dużo mi rozjaśniła , ale obawiam się , że faktycznie maluch za wolno przybiera . Mam nadzieje trafić na kogoś sensownego kto nas mądrze poprowadzi.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019