reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LAKTATORY

Zgadzam sie z kolezanka powyzej, tez uzywam Lovi prolactis i jestem bardzo zadowolona!
Rowniez nie zamienila bym go na reczny.
Kosztuje troche ponad 300 zl, ale wart jest swojej ceny, bo jest cichy, szybki i bardzo wydajny!
 
reklama
Ja mialam przy pierwszej coreczce Medele mini electric byla spoko.Teraz mam Lovi prolactis elektryczny.Moim zdaniem mimo szerokiej kampanii promocyjnej wsrod położnych i doradcow laktacyjny na Medele Lov lepiej sie sprawdzil.Ciszej pracuje,jest estetyczniej wykonany posiada kosmetyczke w ktorej mozna go wszedzie ze soba zabrac! Ma regulacje 8 stopniowej sily ssania.Pokarm odciagany jest w systemie dwu fazowy nasladujac w ten sposob naturalne ssanie przez dziecko.Najpierw szybkie ssanie pobudzajace wyplyw pokarmu potem ssanie głębokie czyli efektywne.W zestawie sa akcesoria do przechowywania pokarmu.Moim zdaniem najlepsze jest w nim jednak to ze mozna w kazdej chwili zmieni na ręczny jesli zachodzi taka potrzeba.
 
Ja mogę polecić LOVI Prolactis. Fakt cena trochę wyższa, ale wart każdej złotówki. Przerobiłam kilka przed tym i spokojnie mogę powiedzieć, że nie ma sobie równych. Tak wiele opcji i funkcji, które dopasowujemy do siebie. I to ważnych funkcji, nie jakieś tam które nam nie są do niczego potrzebne.
Funkcja pobudzania do wypływu mleka przechodząca w fazę głębokiego ssania. Dokładnie tak jak robi to dziecko. Jak dla mnie super! Bardzo dobrze wykonany. Szybki i delikatny zarazem. Dokładny i bezbolesny. Na prawdę fajny.
No i taki 2w1 - elektryczny i ręczny.
 
ja tez mam lovi prolactis i jestem bardzo zadowolona. wczesniej mialam medele mini electric. lovi jest super delikatny chyba dzieki silikonowej wkladce. fajnie stymuluje do odciagania przez pierwsze 2 minuty (ma dwie fazy odciagania). i butelka jest super, nie matowieje nawet po wygotowaniu, i przede wszystkim - nie rpzewraca sie z wpietym laktatorem! to wazne bo szkoda rozlewac cenne mililitry po odstawieniu laktatora :) no i jest cichy, nie budzi sasiadow a tym bardziej spiacego obok maluszka.
 
O laktatorze już pisałam że polecam LOVI Prolactis i po dłuższym użytkowaniu ( nie używam go na codzień tylko przy wyjściach ) nadal podtrzymuję że warto zainwestować w elektryczny zamiast ręcznego. Mi się również sprawdzają butelki LOVI medical (jedna była w zestawie) bo nie matowieją przy gotowaniu i są bezpieczne (BPA free) a dużym plusem jest kubeczek/zatyczka w zestawie bo łatwiej mi się nim podawało mleko niż przez smoczek w naszym przypadku)
 
Jeśli chodzi o laktator to podpisuje się pod powyższymi opiniami na temat Lovi Prolactis. Naprawdę wart swojej ceny. Szybko odciąga pokarm.. bezboleśnie to robi.. dzięki nakładce silikonowej a także dzięki tej pierwszej fazie stymulacji która działa jak masaż.
Głośność przydała by się regulowana aczkolwiek według mnie laktator nie jest głośny.
Butelka jest naprawdę super w porównaniu np do Aventu, ta lovi nie matowieje.. duży plus ! Plusem jest też kosmetyczka dzięki której wszystko ma swoje miejsce.
Minusem jest natomiast brak smoczka w zestawie. Butelka służy mi więc do przechowywania a nie do karmienia.
 
Ostatnia edycja:
Laktator Lovi Prolactis to bardzo udany produkt. Zacznę od opakowania- poręczna, elegancka biała walizeczka. Idealnie nadaje się na prezent. W środku wszystkie elementy łącznie z zapasowymi. Podoba mi się, że kupując jeden produkt mamy laktator elektryczny i ręczny. Dobra siła ssania i tryb stymulacji to dodatkowy plus.
 
Rownież zalicze sie do grona zadowolonych użytkowniczek laktatora lovi prolactis. Ma on funkcje stymulacji oraz ssania głębokiego dzięki czemu odciąganie pokarmu jest efektywniejsze i przede wszystkim bezbolesne. Zapakowany w bardzo poręczną kosmetyczke dzięki czemu idealnie nadaje sie na podróż. Posiada on funkcje odmierzania czasu ściągania pokarmu co również jest bardzo przydatne przy regularnym ściąganiu, ponieważ ma się świadomość ile czasu potrzeba by zebrać satysfakcjonującą nas ilość pokarmu. Bardzo polecam ten produkt.
 
Ja również posiadam lovi prolactis i mogę go z czystym sumieniem polecić. Dla mnie rewelacją był tu system ręcznego odciągania pokarmu. świetnie ściągał, bez bólu bo przy elektrycznym niestety ten ból odczuwałam, ale elektryczny jest bardzo cichy, faktycznie naśladuje ssanie dziecka, super pobudza brodawki (jeśli są płaskie) no i ma bardzo fajne opakowanie :-)
 
reklama
Ja również z tych "Prolactisowych" najlepszy z jakim miałam do czynienia. Szybki i delikatny, mocny ale ściaga bez bólu.
Bardzo dobrze wykonany.
Wersja elektryczna najlepsza!
 
Do góry