reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

Czesc dziewczyny!Ja szafe kupowałam w Emili ale za to meble do kuchni i narożnik na rynku,tam mają naprawde duży wybór.A i jeszcze jet taki sklep meblowy na Słowackiego,może wygląda niepozornie ale też wybór całkiem całkiem :).
Co tam u was nowego?My jesteśmy w trakcie rehabilitacji i mam nadzieje że bedzie wszystko dobrze.Pozdrawiam!
 
reklama
Witaj!Ja mieszkam na Kolejowej ale na Słowackiego mieszka moja mama wiec bywam w twoich okolicach :) Bardzo chetnie sie spotkam na jakims spacerku bo samej nudno ;) Pozdrawiam
 
Witam,
ja też mieszkam w Legionowie (Rynek przy studni oligoceńskiej) jakoś tak koło 6 lat. Generalnie przyjechałam ze Śląska.
Woloszki "widziałyśmy się" już na forum przyszłych mam kwietniowych :)
Bo ja spodziewam się dzieciaczka w same święta (termin mam dokładnie na Niedzielę Wielkanocną).
A jeśli już o mebelkach mowa to też kilka sztuk w naszym mieszkanku pochodzi z "Emili".
Chętnie wymienię się numerkiem gg i umówię na spacerek jak już będę bardziej mobilna z maluszkiem :)
Pozdrawiam,
Magdalena

 
Lui79 jaką rehabilitację przechodzicie?
A poza tym mam pytanko do wszystkich mamuś legionowskich o dobrego pediatrę.
 
Czesc magdalena25,
tak tak ja z kwietniowych mamusiek :))) termin mam na koniec miesiaca ale w poniedzialek zobaczymy co i jak z dzidzia i ze mna bo moze sie okazac ze bedziemy juz we dwie przed swietami :)
Moj Maks tez na poczatku chcial juz wychodzic w 7 miesiacu ale "zatkali" :))) mnie i urodzil sie w 39tyg prze cc, wiec mam nadzieje ze teraz tez pojdzie wszystko dobrze.
Piszesz ze jestes ze Ślaska, no ja wczesniej mieszkalam w Kaliszu ale pochodze ze Strzelec Opolskich w woj. opolskim.
A moj numer gg to 1187237.
A co do pediatry to kiedys czytalam na forum legionowa na stronie gazety, polecali tam jakis.Jak znajde link to podesle.
Pozdrawiam

 
Czesc dziewczyny!Nasza rehebilitacja przebiega narazie bez problemów :) ćwiczymy kilka razy dziennie i mam nadzieje że niedługo będą efekty,jeśli chodzi o pediatre to też chodze do Mediqa ale byłam narazie tylko raz u dr.Dubiel wiec póki co nie mam jeszcze zdania na jej temat.Mój nr GG 7109619 i też chętnie sie spotkam na spacerku.A teraz uciekam bo mała terrorystka zaraz mnie przywoła ;)Pozdrawiam!
 
Witam dziewczyny,
Dzięki za namiary na pediatrów. Poszperam trochę za jakimiś opiniami. W sumie Mediq bardzo by mi pasował, bo mam bliziutko.
Poza tym na spacerki piszę się jak tylko zacznę wychodzić z małym. A biorąc pod uwagę, że to już wiosna, to chyba nie będę długo z tym zwlekała.
Jeszcze tylko muszę was jakoś zlokalizować na mapie, bo mimo, że mieszkam tu już prawie 6 lat to topografia miasta i nazwy ulic to dla mnie nadal czarna magia. Ale obiecuję usiąść do mapy :)
 
Czesc dziewczyny!Co porabiacie?ja mam chwilke dla siebie bo niunia drzemie w foteliku :)musze ja coprawda bujac noga ale to i tak chwilka odpoczynku ;) co do mieszkania to ja mieszkam przy samych torach(zreszta nazwa ulicy mówi sama za siebie ;) ;))a co tam u was?
 
czesclui79,
u mnie nic nowego moze oprocz tego ze mam juz dosc, wszystko mnie boli i denerwuje :(((
Wczoraj skonczylam prasowac ubranka dla malej wiec wszystko juz przygotowane teraz tylko mala sie musi pokazac na tym swiecie :)))
Pogoda okropna najpierw sliczne slonko teraz snieg koszmar !!!
A najgorsze ze Maks stal sie nieznosny, rece mi opadaja jak sobie cos ubzdura to nic go nie przekona :((( ciekawe po kim on taki uparty :)))
to pozdrawiam
 
reklama
Hej!Teoretycznie moge sie umówić na wtorek na 12 a pisze teoretycznie bo nie wiem jak nam wyjdzie z karmieniem i czy nie bedzie kolidowac ta godzinka.Kolorowych snów!!
 
Do góry