reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

No a ja dziś obudziłam się nadal w całości. Już zaczynam się zastanawiać czy nie spędzę akurat świąt w szpitalu. Bardzo chciałam tego uniknąć, ale jeśli Julek zechce teraz wychodzić, to trudno.
AniaSzwarc pisze:
Magdo ja rodziłam w bielańskim i też tam miałam lekarza (kucewicza) i bardzo sobie chwalę ten szpital choc muszę przyznac ze w dużym stopniu dlatego ze miałam tam lekarza i wykupioną połażną...bez tego mogłoby by fatalnie...a powiem Ci ze obojęctnie czy na podwójnej czy pojedynczej sali bedziesz rodzic to warunki są ok...zresztą pewnie sama widziałas...
Aniu sale widziałam i rzeczywiście fajne robią wrażenie. A co oznacza to, że "mogłoby być fatalnie"??
woloszki pisze:
Ja w piatek ide na ostatnie badanie do szpitala(mam nadzieje) i ktg i mamy sie umawiac na cesarke (a moze dam rade urodzic naturalnie :))) ).
Woloszki daj znać po ktg co i jak!
lui79 pisze:
co do porodu też rodziłam w bielańskim,nie miałam tam ani lekarza ani położnej ale i tak jestem bardzo zadowolona z obsługi :)Woloszki,Madziu powodzenia!
Bardzo popularny ten szpital wśród legionowianek :) Ja też nie decyduję się na wykupienie położnej. Mam nadzieję, że jak będzie się coś złego działo, to mój Tomek będzie walczył i nie da nam zrobić krzywdy :) Ale poza tym jakoś się bardzo pozytywnie nastawiam, że mają tam dobre intencje i serduszka :)
I cieszę się Lui, że nic z tego kaszelku nie wyszło.
 
reklama
Witam serdecznie!Chociaz na forum jestem od jesieni ;) to dopiero teraz trafiłam do was! DO listopada mieszkałam w Legionowie,ale wyszlam za mąż i teraz wiekszość tygodnia spędzam w Płocku...ale na weekendy zawsze jestem u rodziców,mieszkają na osiedlu Sobieskiego na Leśnej. Milo by było mieć kontakt z kimś z miasta rodzinnego :) Ja będę rodzic na początku lipca,w Płocku. Właśnie 3 dni temu wróciłam z tygodniowych wczasów ze szpitala,miałam silne skurcze i skraca mi sie szyjka,mam założony krążek położniczy żeby jednak synuś jeszcze troche posiedział w brzuszku ;)
 
witam mamusie i przyszle mamusie
ja mieszkam w michalowie,ale wczesniej mieszkalam w legionowie
kiedy ide na spacer do rodzicow przechodze obok osiedla na bukowcu i ul.kolejowej :)
moja córcia ma juz 8 miesiecy
chetnie spotkam się z Wami,szczególnie że oprócz wyjazdów do kina i spacerków w poblizu to nie mam kontaktu z innymi mamami oraz ich pociechami
pozdrawiam
i zycze wesołych świąt
agnieszka
podaję swój numer gg 7161690
 
Czesc Ania
No ja jeszcze 2 w 1. Mam tam jakies bole ale to chyba jeszcze nie to. Wracajac z rodzinka ze spaceru myslalm ze juz pojde do spzitala bo dostalam takich boli :)))) ale wszystko wrocilo do normy. Mi w piatek odszedl juz czop wiec czekam teraz na regularne skurcze albo na odejscie wod. Jak mnie nic nie ruszy do wtroku to w srode juz ide do szpitala i z tamtad juz wyjde we dwojke:)))))
A swieta miajaja powoloutku jeszcze smakuje wszystkiego czego mi wolno ale z umiarem bo do tej pory jeszcze wymiotuje i mam straszna zgage :)))
A u Magdy to nie wiem co slychac widze ze na gg sie nie pojawila, a jak by rodzila to miala dac znac na komorke. Wiec albo jeszcze sobie odpoczywa z mezem albo moze juz rodzi:)))))
Pozdrawiam i mokrego dyngusa zycze
 
Dziewczyny wiadomosc z ostatniej chwili Magdalena25 urodzila o 20.05 Juliana!!!!
Wiecej szczegolow sama pewnie poda jak wroci do nas!!!!!
I to sie nazywa prezent wielkanocny :)))
 
reklama
wiem wiem
kurcze zapomnialam napisac gapa ze mnie:))))
No to Julek mierzyl 55 cm a wazyl 3905!!!!!
Juz nie moge sie doczekac srody bo mam juz sie zglosic na porodowke zobaczymy czy ja tez bede miala juz niedlugo czym sie chwalic:))))))


 
Do góry