reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

Witam dziewczyny!Na początku ogromne gratulacje dla Madzi i Julianka :) u nas święta minęły raczej spokojnie,mała nawet bardzo nie nażekała za to teraz cos marudzi :(.Pogoda widze coraz ładniejsza to chyba niedługo wrszcie sie spotkamy.Miłego dnia życze i uciekam bo mała szantażystka domaga sie wzięcia na rączki ;)Pa!
 
reklama
Hej!Tak sobie pomyślałam że może macie ochote pokazać swoje maleństwa tutaj zanim spotkamy sie osobiście :) ja robie pierwszy krok i pokazuje moją małą sza
jezorek0hz.jpg
ntażystke ;)
wlesie5le.jpg
usmiechamsie2sa.jpg
 
Hej!Kubuś też fajny chłopak i chyba sie czesto usmiecha ja na uśmiech Kamilki polowałam z aparatem przy łóżeczku bo może uśmiecha sie w miare czesto ale za to bardzo krótko ;) to zdjęcie z języczkiem to właśnie efekt polowania na uśmiech :) no a co z wami dziewczyny??Czekamy aż sie pochwalicie :laugh: no a w ogóle to chyba czas sie wreszcie umówić na spacerek,pogoda coraz ładniejsza.....
 
zgadza sie Olu, ja rodziłam 20 lipca...powiem Ci ze czasem do Was lipcówek 2006 zaglądałam zeby zobaczy jak Wam brzuszki rosną i zeby sobie powspominac :) Olu a Ty na którego masz termin ??
 
Czesc!Właśnie ululałam mała więc mam chwilke dla siebie.Jak wam minął dzionek?My byłyśmy na długim spacerku no i jutro też sie wybieramy :) Mam nadzieje że nasze sptkanie aktualne,Aniu?O której sie spotykamy?O 12??
 
reklama
czesc LUI79
dziekuję,że sieodezwałas na gg :)
przejezdzałam dzis obok Ciebie
ja dziś prawie cały dzień byłam na dworzu z Oliwką
a teraz mała juz śpi,a ja moge troche poklikac
 
Do góry