reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

reklama
Ja mam nadzieję, że na spacerki za jakiś czas dołączę.
Jeśli jesteście zainteresowane, to na kwietniówkach opisałam swój poród (ekspresowy swoją drogą).
https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,7165.0.html
Fajną mamy pogodę i tylko mąż mi donosi jak ciepło na zewnątrz jak wychodzi pozałatwiać sprawy, bo generalnie do 8.05 jesteśmy sobie w domu we trójkę i się poznajemy :)
 
Magda jeszcze raz gratulacje!Co do spacerków to oczywiście czekamy na was z niecierpliwością chociaż same jeszcze jakoś nie miałyśmy okazji sie spotkać,ale co sie odwlecze........ ;)
 
witaj Lui
witaj Magdaleno
bylam dzis w Legionowie ok. 14-wiecie ile jest mam z dziecmi na spacerach..?
całe mnóstwo
wracałam ok 19
nie spotkałam ani jednej mamy
a jutro jedziemy z Oliwka do kina dla mam z dziecmi :)
 
Hej!Ja też byłam wczoraj w Legionowie na spacerku,byłyśmy w parku Jana Pawła II,mam naprawde dużo :) dziś też sie tam wybieramy.A co sie dzieje z Ania??Nie odzywas sie juz kilka dni :(
 
czesc Wam, sorry ze sie od odzywałam ale Kubek daje mi w kośc i juz niejednokrotnie zaczynałam pisac posta i musiałam go kasowac bo np. :mamy juz kilka siniaków, zadrapań i tego typu rzeczy bo Kubus postanowił zwiedzac mieszkanie i wspina się na wszystko co popadnie a, ze jest tzw. dzieckiem wiotkim (czyli ma niskie napiecie miesniowe) to co chwila się przewraca no i ja musze za nim biegac krok w krok...moze przynamniej schudnę ;D ;D ;D ;)

co do planów spacerowych to moze 2 maja ??

Krasnalku i jak Epoka lodowcowa ?? bo z warszawskiego forum pamietam ze na to się wybierałyście z Oliwką?
 
My już też zaczęliśmy spacerki :) Nawet całą rodzinką, bo tata ma jeszcze urlop. Julek śpi na spacerach jak zabity, ale jak przychodzi pora karmienia, to można według niego zegarki nastawiać ;)
A jeśli chodzi o wspólne spaceki to ja będę dyspozycyjna po długim weekendzie, więc na razie 2 maja beze mnie.
No i faktycznie wózków w Legionowie zatrzęsienie.
 
Witam,
niedawno wróciłam do Legionowa (po kilkuletnim mieszkaniu w Warszawie) z moją 6 cio miesiączną córeczką.
 
reklama
Do góry