reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

reklama
Moja córcia ma na imię Weronika właśnie dziś pękło jej dziąsło i rośnie dolna jedynka nie wiem ile to trwa aż zobaczymy jej ząbek. Rodziłam na Madalińskiego przez cc- koszmarny szpital mało mi dziecka nie zabili, dostała 6pkt. i była niedotleniona,chodzimy na kontrolę do neurologa i na razie dobrze się rozwija. Nie polecam nikomu tego szpitala. Mieszkam na starym Bukowcu na Bałtyckiej.
 
Czesc dziewczyny!!!!
Dziekuje za gratulacje
Z Maja czujemy sie dobrze na spacerki chodzimy. Maja pzresypia w nocy prawie 6 godzin bez jedzonka a w dzien spi conajmniej 3 godzinkie miedzy karmieniem wiec nie mam co narzekac:)))))
Jak pisalam czuje sie super szwy po cesarce sciagniete wszystko dobrze sie goi tylko mam czasami starszne bole glowy ale to pzrez to cisnienie bo mi skoczylo po porodzie:((((
A w Legionowie pojawie sie tez dopiero po dlugim weekendzie:) wiec AniuSzwarc raczej na siebie nie wpadniemy na Bukowcu.
No ale w maju juz tam zamieszkam na stale, bo dzis nareszcie wstawiaja mi drzwi a jutro montuja moja kuchnie:)))) wiec juz wszystko gotowe:))))
Pozdrawiam i jak bede w legionowie to sie odezwe.
Tylko ciekawe jak tam bedzie teraz z dostepem do netu och znow maly problem:)))
 
Witam nowe koleżanki!I te starsze też ;) ;) my właśnie wróciłyśmy z długiego prawie 7 godzinnego spacerku,byłyśmy dziś na rehabilitacji,pan magister dał nam nowy zestaw ćwiczeń ale powiedział że widzi poprawe :) z czego sie bardzo ciesze!W ogóle to strasznie fajny ten pan rehabilitant,Kamilce tak przypadł do gustu że śmiała sie do niego non stop!Teraz właśnie szykujemy sie do kąpieli więc uciekam.Miłego wieczorku!
 
Lui a czu TY przypadkiem nie chodzisz do Pana Czarka w przychodni na Sowińskiego ...bo jesli tak to Kuba tez go bardzo polubił...
 
Dobry wieczór mamusie
Zyczę miłego weeku i mam nadzieję,że pogoda będzie taka jak przez te kilka ostatnich dni.
:)
Mój mąż okupował komputer i dopiero teraz mogę trochę popisać, ale chyba już nikogo nie ma tym wątku, więc życzę dobrej nocki :)
 
hi hi hi a właśnie ze ktoś tu jest :) ...ale też juz spada...widze ilonko ze sie wyrabiasz..i suwaczek przybył
 
Witaj Ilonko :)
Wszystkim wam życzę udanego długiego weekendu - ciekawe, czy już się gdzieś wózkami nie mijamy?
 
Siemka Dziewczyny już mi idzie coraz lepiej z pisaniem. Znalazłam suwaczek ale podobają mi się te ze zdjęciami tylko nie wiem gdzie mogę je znaleźć i jak to zrobić, żeby były dwie rzeczy?
Ciekawa jestem jak ze spacerami w taką okropną pogodę? My byłyśmy wczoraj z Nisią tylko godzinkę, a dziś wyszliśmy wreszcie we trójkę czyli mama, tata i dzidzia a tu jak na złość znowu pada i spacer trwał tylko 40 minut :(
 
reklama
Cześć dziewczyny!No i pogoda nam sie nie popisała :( my zostaliśmy dziś zatakowani przez deszcz,który oczywiście przestał padać w momencie przekroczenia przez nas progu naszego podwórka ;) teraz szykujemy sie do kąpieli.Jeśli chodzi o rehabilitanta to mgr Cichocki a czy to pan Czarek to nie wiem,ale pewnie tak bo w tej przychodni chyba tylko on jeden :) dobra uciekam życze miłego wieczorku :)
 
Do góry