reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekkie plamienie w kolorze

Dołączył(a)
16 Czerwiec 2019
Postów
5
Jestem w 5 TC od 2 dni pojawia znakoma ilość beżowego plamienia , zażywam utrogestan (progesteron 200 mg 3 razy dziennie) i zastrzyki na rozzedzenie krwi .... Ciąża została potwierdzona przez lekarza w 4 tygodniu hcg miałam 2780 więc bardzo dobrze pęcherzyk ciążowy też dobry 0,71mm objawy jakie teraz mam to ból piersi piersi taki lekki i straszne zmęczenie i senność
.... Martwią mnie tylko te plamienia czy któraś z was też tak miała? Dodam że odczuwam bólu w podbrzuszu.... Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi
 
reklama
Beżowe to znaczy? Śluz w ciąży jest normalny, ja od początku ciąży mam lekko żółtawy. Dopóki nie ma krwi, dodatkowych objawów to nie powinno nic się dziać.
 
Kolor bardzo podobny kawy z dużą ilością mleka ... Czasami miałam taki śluz już na samym końcu miesiączki.... Czy to może być spowodowane powiększaniem się macicy?
 
To chyba nie jest plamienie , wydaję mi się że na początku ta wydzielina może tak wyglądać , lub jest to może jakaś infekcja ,ale nie sądzę żeby to było plamienie i mogło zagrażać ciąży ,a na początku ciąży ból podbrzusza to raczej norma
 
Kolor bardzo podobny kawy z dużą ilością mleka ... Czasami miałam taki śluz już na samym końcu miesiączki.... Czy to może być spowodowane powiększaniem się macicy?
Ja miałam w 5tc takie plamienie przez miesiąc i w kolejnym sporadycznie. Brałam luteine 3x1 i duphaston 2x1. Najlepiej skonsultować z lekarzem.
 
reklama
reklama
Do góry