reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lewatywa

Przy pierwszym porodzie miałam lewatywę i przyspieszyła ona poród :) na początku od pierwszego skurczu miałam rozwarcie na 1,5 cm było to po 7 godzinach. Po lewatywie nagle skurcze częstsze, rozwarcie na 10 cm. Od lewatywy minęła godzina jak urodziłam :)
 
reklama
po lewatywie masz ok tygodnia spokuj wiec nie martw sie ze tydzien minal i nic sie nie dzieje bo tak wlasnie ma byc a leawtywa co tydzien to tez nie najlepszy pomysl
 
to nie prawda ze ma byc spokój koło tygodnia.I nie prawa ze jest spokój tyle.to zalezy od człowieka i jegoprzemiany.ja jak po cesarce nie robiłam 3 dni to dostałam 2 lewatywe bo podobno nie wolno tak dlugo po operacjach
 
Urodziłam w poniedziałek a w środę przyszła położna i kazała usiąść na kibelek bo inaczej to dostanę czopka pomocniczo. Obowiazkowo musiała być sprawa załatwiona. Takze tydzień spokoju...hmmm nie widzi mi się to.
 
ja nie miałam przed porodem biegunki (jak to często się słyszy że występuje) wręcz przeciwnie, miałam zaparcia ;/ w trakcie porodu przed skurczami partymi kazali mi iść do kibla a że bałam się, że urodzę to wróciłam na salę ale lewatywy mi nie zrobili, nic też nie wyszło oprócz dziecka :)
 
Do góry