reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżaczki dla niemowląt

moj maly dostal z fisher pruce taka hustawek lezaczek delux 3 w1 hustawka jest do 9 kg a sam lezaczek do 18 kg
moz-screenshot.jpg
FISHER-PRICE DELUXE HUSTAWKA- LEZACZEK 24M Gwaran. (315437292) - Aukcje internetowe Allegro
takie cos aa drogi kupilam po okazyjnej cenie od kolezanki ale jak juz dziecko siada to jest problem i jest do 9 kg Fisher Price LEZACZEK USPOKAJAJACY nowosc 2008 GW (315820550) - Aukcje internetowe Allegro

ale mimo wszystko polecam
 
reklama
u nas sie nie sprawdził :-(
córa była strasznie żywa i niecierpiała leżaczka. Wolała ten czas spędzać na brzuchu rozrabiając :-) Po 5 miesiącu już nie było sensu ją trzymać w leżaczku, bo sie wychylała i krzyczała po 5 minutach. Na szczescie lezaczek pozyczony.
 
u nas to samo - dobrze, ze nie inwestowalam w lezaczek bo mala woli pelzac po pokoju :wściekła/y: niestety dla niej potrafi tylko do tylu i zamiast podpelzac do zabawki oddala sie od niej ku jej wielkiej rozpaczy :happy2: na szczescie lubi siedziec w siedzonku do karmienia, chetnie przyglada sie co robie np. w kuchni...
 
hehh teraz moj maly to w lezaczku posiedzi jak ja tez cos robie w kuchni i to jeszcze do 10 min pozniej zaczyna podrzucac pupcia zeby go wziasc :-)
 
Witam,

Jakiej firmy leżaczki możecie polecić dla niemowlaków (1-6mc)? W szczególności chodzi mi o porównanie firm Chicco, Graco oraz Fisher Price.
Z góry dziękuje za odpowiedzi
Pzdr
 
a ja nawet nie wiem jakiej firmy byl moj - nie mial bajerow, ale byl solidny, z 5punktowymi pasami i bylam z niego mega zodowolona ;-)

PS. byl wiekszy od tych firmowych lezaczkow ale mial taka wkladke do maluchow jak w fotelikach samochodowych ;-)
 
my naszej córeczce też kupilismy ten z fisher price do 18kg, mała go uwielbia a ja jak ją włozę to mam nawet połtorej h dla siebie bo ona się zajmuje zabawkami na pałąku albo sie rozgląda a pod pupcią wibracje hehe. jednak robiłam błąd bo ja nie chciała zasypiac w łóżeczku to ją usypialismy w bujaczku, zostawialismy na noc, a teraz was poczytuje i szczerze do głowy mi nie pszyszło ze taka pozycja moze jej zaszkodzic choć układam bujaczek do lezenia. teraz jak tylko zasnie przekładam ją do łóżeczka i spi 6-7 h :-) aha dzięki bujaczkowi oduczył się tez kołysania do snu o dziwo :-D:shocked2::eek: pomimo ze to bujaczek:-D wystarczy lekko kołysnąc i juz odlot, w łóżeczku w dzien lekko poklepie po pupci jak wibracje niby i tez odlot, a wczesniej noszenie i kołysanie przez godzine. poza tym mogę ją wsadzic i nosic po mieszkaniu, ostatnio brałam kąpiel 40 min a mała się bawiła takze jest super !!!
 
reklama
Ja mam dwa leżaczki z Fisher Price, pierwszy ten do 11 kg a drugi do 18 kg. Nie pomyślałam jak kupowałam że ten mniejszy nie starczy na tak długo, wiec jak już był za mały kupiłam większy - w którym córcia już teraz nie chce siedzieć bo woli zwiedzać chatke.. ogólnie jak zaczęła sie przewracac na brzuszek to wolała tak spędzać czas niż leżeć w leżaczku..
Mam nadzieję że przyda się jeszcze jako fotelik-krzesełko jak Kamilka będzie większa..

beata26
moja pielęgniarka środowiskowa wogole odradzala nam leżaczek jako miejsce zabawy, mowiła że to bardzo ogranicza ruchy dziecka i żeby używać tylko jak musimy (tak jak piszesz kąpiel, jak jemy obiadek albo jak musze coś w kuchni zrobić)..
a tak dziecko powinno sobie leżeć na macie, kocu.. itp
 
Do góry