reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżaczki dla niemowląt

Ja mam 3w1 fisher price huśtawka, lezaczek i krzesełko.Jestem baardzo zadowolona a moja malutka jeszcze b:-)ardziej. Pozdrawia i zycze udanego zakupu.
 
reklama
O ja zdecydowanie polecam!:tak:
my kupiliśmy fisher price do 18 kg, mały lubi się w nim bujać, bawi się zabawkami. Nawet jak idę do kuchni czy łazienki to biorę leżaczek i Huberta. Czasami mam nawet 1-1,5 h dla siebie, bo mały bawi się zabawkami.
do karmienia też nam się przydaje.
a jeśli chodzi o wibracje to u nas się nie sprawdziły. Hubert ich nie lubi.

Pozdrawiam i udanego zakupu.;-)
 
Dołączam się do pytania. Jaki leżaczek wybrać? Chodzi mi o całkowite niemowlę od pierwszych dni.
Koleżanka mówila, że są jakieś leżaczki bujaczki i że z takim nie wiedziała co to jest kolka u dziecka.
Proszę poradźcie coś.
Hania
 
Północny Wiatr- ja bym noworodka raczej nie pakowała do leżaczka, nawet jeśli producent zapewnia, że można. Ja miała Sassy Zanzibar polecam jeśli ktos ma możliwość kupna, bo w Polsce ich nie ma.W tym leżaczku można noworodka wkładać, ma specjalną wkładkę dla tak malutkiego dziecka, jednak mój mały siedział w nim pierwszy raz jak miał około miesiąća. Leżaczek słóży nam po diś dzień.Ma wibrację, muzyczkę i ma bardzo przyjemne poszycie.
Leżaczek to bardzo dobra sprawa, jednak należy szczególną uwagę zwrocić na materiał z jakiego jest wykonany, żeby dziecko w okresie letnim się w nim nie pociło. Moja koleżanka miała z fisher prica i w lispcu leżaczek stał nieużywany.
 
Dołączam się do pytania. Jaki leżaczek wybrać? Chodzi mi o całkowite niemowlę od pierwszych dni.
Koleżanka mówila, że są jakieś leżaczki bujaczki i że z takim nie wiedziała co to jest kolka u dziecka.
Proszę poradźcie coś.
Hania

Ja polecam:

USPOKAJACZ-LEŻACZEK FISHER PRICE-WIBRACJE-KURIER (809247357) - Aukcje internetowe Allegro

Ze względu na jego specyficzną konstrukcję :tak: Dziecko jest delikatnie kołysane :tak: Tylko, że tak dopiero od 2 miesiąca życia :tak:
 
Ja miałam Fiher Price z funkcją wibracji...był superowy i rozmiar w sam raz, bo w takim dużym i tak potem dziecko juz nie chce leżeć...
 
my tez mamy Fisher Price G5914 i jestesmy bardzo zadowoleni bo Mała go bardzo lubi, dodatkowo wibracje uspokajają jak ma np gazy. taki sam jest model M7930 tylko ma inne poszycie. zaletą tych lezaczków jest to ze są trzy-funkcyjne i są 18kg
 
Z tymi wibracjami w Fisher price jest róznie i większośc dzieci ich po prostu nie lubi. Chyba nie ma konkretnego modelu leżaczka który spełniałby wszytskie funkcje. Najważniejsze żeby dziecko dobrze siue w nim czuło.
 
reklama
Maryśka miała używany, z firmy PRENATAL, baz bajerów typu zabawki czy wibracje, za to z funkcją blokowania bujania, uchwytami do przenoszenia i regulacją oparcia od leżenia do siedzenia. I to było jedyne miejsce, gdzie spokojnie dłuższą chwilę leżała, a ja mogam np. przygotować obiad. W łóżeczku od razu był krzyk. Z czasem sama nauczyła się bujać. Ja polecam, choć nie wiem, jak jest z tymi "wyposazonymi".
 
Do góry