reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżaczki dla niemowląt

No właśnie,wiec sami widzimy,ze niektóre dzieci nie lubią takich bajerów jak wibracje. Córka mnojej siostry w Fisher price też była bardzo niespokojna.
 
reklama
Ja polecam leżaczek-bujak firmy babybjorn. Jest naprawdę rewelacyjny. Początkowo byłam przeciwna leżaczkom wogóle, bo większość bujaków na rynku jest nieodpowiednia dla małych dzieci - nie rozkładają się do pozycji leżącej, czy półleżącej, a dzieci zsuwają się z nich, bo za wcześnie wymuszają one pozycję siedzącą, obciążając kręgosłup, nieprzygotowany to obciążeń. A na tym leżaczku mój Mały leży sobie w pozycji półleżącjej, nóżki ma odwiedzione, pięknie się buja i uwielbia go. Bujak można uzstawić na trzech wysokościach - im dziecko starsze tym wyżej. Także bujak służy praktycznie od urodzenia do ..13 kg.., u nas pewnie długo, bo Mały ma pół roku i waży dopiero 7,5 kg. A tak na serio to pewnie jak zacznie raczkować bujak pójdzie w kąt.:-) Dodatkowo łatwo wyprać pokrowiec, jak się ubrudzi.
Mam fioła na punkcie przeciążania kręgosłupa, za wczesnego sadzania dzieci i oczywiście noszenia ich na pionowo (serce się kroi, jak ludzie noszą miesięczne bobasy na brzuchu w tych nosikach w pozycji pionowej), a używając tego leżaka naprawdę nie mam wyrzutów sumienia, że robię krzywdę dziecku na całe życie.
 
Do góry