reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa dziewuszka czy lipcowy synuś? Wszystko o płci...

reklama
Do wtorkowej wizyty jakis miałam psychiczny opór, że się znów "nakręcę" a będzie d... :zawstydzona/y: Od kiedy dowiedziałam się, że kropek żyje i ma się dobrze, jestem zdecydowanie lepszej myśli i zaglądam częściej ;-) Trudno się pozbyć takiej traumy 2 porażek, ale już mi łatwiej, bo w poprzednich razach nie doczekałam bijącego serduszka.
Teraz od zajrzenia na BB zaczynam dzień ;-)
 
Ja tylko proszę, żeby moje dzieciątko całe i zdrowe było :-) (swoją drogą szkoda że od razu nikt takiej 100% gwarancji nie może nam dać było by "spokojniej" takie jedno "martwienie się" mniej)

Osobiście uważam, że dziewczynka to będzie, ale moje przeczucia zawsze na opak, więc chłopak, nawet rymuję rewelacja.
Mój M uważa, że to będzie, jak mówi "Gigant".

USG pokaże...
 
No i namieszałam, według listy:
ja chcę DZ i przeczuwam DZ; M twierdzi że CH, i jak pisałam wcześniej USG pokaże...

Z całego serca zdrowia tym naszym maluszkom życzę!!!!
 
Kolejne przeczucia dodane do listy.... Oczywiście- najważniejsze aby wszystkie były zdrowe :tak: A swoją drogą, kiedy dowiemy się z USG?- w 20 tyg? czy dopiero od 22? czyli ok. luty? Na pewno w poprzedniej ciązy pierwsze ruchy zaczęłam odczuwać równo 4 miesiące od ostatniej miesiączki (początkowo takie jakby pękające bąbelki w brzuchu... Już nie mogę się doczekać... Ruchy dziecka to chyba najprzyjemniejsza- czasem wręcz -dolegliwość (to kopanie po żebrach) w ciąży....:tak:
 
Moje przeczucie - druga dziewczynka i mam nadzieję że taka kochana i grzeczna jak pierwsza.:-) Mąż oczywiście chce syna i wogóle jakoś milczy na ten temat ostatnio chyba nie chce zapeszać. Przy Marysi po usg 3d był bardzo zawiedziony i nie mógł dojść do siebie tak jakby ktoś mu kiedyś obiecał że na pewno bedzie chłopak i tu nagle taki psikus.
 
Ja chcę - DZ, M - DZ, moje przeczucie - ??!!, USG - ???


W pierwszej ciąży od samego początku wiedziałam, że to CH :) Nie dopuszczałam wręcz innej możliwości :pPP Od 6 tygodnia ciąży mówiliśmy wszystkim, że to Kacperek. I Kacperek został :D

Teraz nie mam żadnego przeczucia. Po prostu nic a nic....czasami tylko, że to bliźniaki - he he he ale u mnie to baaaaardzo mało prawdopodobne
 
Dopisane :tak:
Aga - ja również licze na drugą dziewczynkę, a mąż cichaczem dopinguje synkowi... Zobaczymy :-D I tak kochać będziemy jednakowo :tak:
 
reklama
Do góry