reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa dziewuszka czy lipcowy synuś? Wszystko o płci...

Ja też będę oszalała ze szczęścia jak urodzi się chłopiec a nie dziewczynka, ale nie wiedzieć czemu chciałabym ciutke bardziej mieć dwie dziewczyny pod skrzydłami ;-) Jak chcecie dziewczyny, to w miejsce: "ja chcę" powpisuje wam ???, myślę że najfajniejsze odkrycia będą po USG contra nasze przeczuciach. Zastanawiam się czy jeszcze danych z tej tabeli która ktoś podał na linkach nie dorzucić, chcecie?
 
reklama
A ja zwlekam z wpisanie m się tutaj bo sama nie wiem ważne żeby maleństwo było zdrowe,a płeć chyba nie gra roli bo to nasze pierwsze dziecko!

Ja - ???(chyba mi obojetne) M - ch, a przeczucie to raz mam że ch a czasem znów dz!! :-)
 
To i ja się wypowiem:tak:
Ja chcę-co tydzień co innego;-)
M chce- Ch
Przeczuwam- Ch
M przeczuwa- Dz
 
Ja chyba wole dziewczynke,ale czasem tez chlopca,bo coreczke juz mamy-wiec raczej????.Przeczucie mam raczej na chlopca.M przeczucie ma na dziewczynke.
 
Geperty - ja chcę- DZ, M - Dz, przewiduję ???, USG-?

Tak żeby było do pary chcemy dziewczynkę, nasz synek też chce siostrzyczkę :tak:, a przeczucia żadnego nie mam :eek:.

 
reklama
Do góry