reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Hej Laseczki aj wieczorkiem po dwoch dniach slabej obecnosci:-p
Mala jeszcze smiga jak nigdy bo spala od 17 do 19 po spacerku :tak:Zjadla kolacje i bajeruje jeszcze z kolderka i krowka po salonie , a ja zrobilam wafle z mleka zageszczonego i czekam az sie zastygna i bede sie zajadac :rofl2::rofl2:
Pogoda strasznie kiepska , zimno pada i wietrznie ...Blanka przymuszona chodzic w czapce :sorry2::angry:iw rzeszczy strasznie po za tym roznosci mi dom na strzepy z dnia na dzien coraz gorzej sie nie slucha , i robi co jej sie tylko podoba . wstyd sie przyznac ale juz dwa razy albo 3 zarobila w pampersa:angry:bo tak przegina :dry::dry:
ale i tak nie dotarlo bo nawet nie czula ....tylko zrozumiala :sorry2:
 
reklama
Julkowa no ja nie pamiętam czy widziałam Twoje fotki ale chyba nie...
no napewno ładniejsza byłaś bo przez kilka miesięcy bardzo się zestarzałaś:szok::laugh2::-D
 
Witam wieczorkiem....Licza sie szczere checi :-):tak:Jasminko;-):-)
Blania poszla juz w kimke zmeczona w nowej pizamce z barankiem :-D:-)

Dzis mam jakis takie mieszany humorek ....:rofl2:raz sie ciesze z czegos a raz niee...ale o tym na watku zamknietym :-p

Dzien jak co dzien minol szybko Mala wstala dzis z lepszym humorem do czasu... Maz do pracy juz dzis poszedl a ja znow sama siedze....Mala spi a ja zamiast kroliczkowi sprzatnac klatke to obijam sie na lozku na BB...pogoda straszna leje codziennie , ale mala sie tak dzis darla na dwor ze musielismy isc w ten deszczyk polazic ubralismy sie w plaszcz przeciwdeszczowy , kalosze za duze i na dwor :tak::tak:polazilismy troche i do domu z kolega Szymonkiem sie wybawila-odwiedzinki ;-)
po za tym ...
...zjadla kiepsko przez caly dzien nie wiem co sie dzieje ale ma dosc obiadkow nie smakuja jej nawet mojej roboty woli cos innego ..chyba jest przezarta bo nawet kupki robi 3 razy dziennie to dobrze?deserki tez sa na nic wszystko nawet kaszka ...mleko pocyca dobrze z rana :tak:
w trakcie posilku nie robi ale jak zje to po 20min juz jest kupa przewaznie...:sorry2:czy jest to :sorry2:OK ? ja wiem ze ma szybka przemiane materi je co 3 lub 4 godziny ....w miedzy czasie cos tam pochlonie paluszka napoj lub flipsa...
ale podobno takie kupki za czeste to nie dobrze i takie sporawe robi przez to ciagle krostki ma wokolo odbytu ...i nie wiem od czego :dry::dry::dry: co tym myslicie? ile razy dajecie jesc maluchom w ciagu dnia i o jakich godzinach??

Lece poczytac inne watki ...ale pusto tu strasznie ....:sorry2::-(
 
witam po dlugiej nieobecnosci:-( troszke naskbalyscie przez ten czas:-D
buziaczku moja julk atez czasmi zrobi 3 4 razy dziennie kupke moja julka je conajmniej 6 5 razy dziennie zalezy od dnia a miedzy posialkami owoce jabluszko albo paluszka a te krostki to moze odparzenie zmieniaj czesto pieluszke i smauj krememe
jasminka ja moge [rzewinac przywiez go do mnie:-D
lece na zamkniety bo tam pewnie tlum i esej do przeczytania
 
reklama
Witam (w końcu) i ja.:-)
Dziś z rana byłam z Maćkiem pierwszy raz u dentysty.:tak: Stresa miałam chyba większego niż on.;-):-D Ale wszystko ok. Pani pochwaliła go, że bardzo ładne ząbki i do niczego sie przyczepic nie można. Nawet zgryz w porządku.:-)

Buziaczku a jak często wcześniej robiła Ci kupkę? Mój Grześko zwylke robi raz (góra 2 razy). I ostatnio też ma coś słabszy apetyt.:tak: Może to taki wiek?:confused:
 
Do góry