reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Michalina, Ewelak - gratuluję serduszek!!! :-D:-DJa się nie mogę już doczekać aż zobaczę mojego fasolka!! :)))

Mili - mnie bolą cały czas, są ciężkie, wrażliwe na każdy dotyk i widac wszystkie żyłki....
 
reklama
A ja dzisiaj chora... Niecałe 38 st.C, katar, ból wszędzie :( Kiszka...
Jutro druga beta. Zobaczymy.

Macie jakieś dobre sprawdzone sposoby na takie stany przeziębienia?
 
dreamgirl trzymam kciuki za bete!!! Żebyś już przestała się stresować... A co do przeziębień to już nie pamiętam co brałam w pierwszej ciąży, a póki co nie potrzebuje takich informacji ( i obym nie potrzebowała, bo Zocha ma zapalenie gardła...:baffled:).


mili wyluzuj!!!!! mnie bolą piersi, ale u każdej z nas jest inaczej. Tak jak z USG- u jednej już widać serduszko, a u innej nie. Spokojnie...
 
Witajcie piątkowo!
Mili, mnie czasem piersi bolą bardziej, a czasem mniej. Raczej nie trzeba się tym przejmować, bo to od wielu czynników zależy, m.in. od stresu.
U mnie HCG ponad 1500, więc to już oficjalne, że się udało i powinno być dobrze. :-D Ja, mimo że po przejściach, staram się myśleć pozytywnie i naprawdę mam jakieś takie przekonanie, że w tej ciąży wszystko będzie ok. :-)
 
Ja się dziś dowiedziałam ze moją koleżanka po prawie 10 latach starań jest w 7 tyg ciąży;) rany jak się cieszę :) weekend spędzamy u dziadków :) stesknili się za wnukiem :)
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie które dzisiaj do nas przyszły :)
Co do piersi to ja odczuwam lekki ból ale jak je dotykam tak ze nie jest zle. Mój dzisiejszy dzien był ciężki i mega śpiący, zasypiam z telefonem w ręce tak ze kolorowych snów mamuśki ;)
 
ale naprodukowałyście... nie dam rady już dzisiaj odpisać, więc tylko witam nowe mamusie i piszę że po dzisiejszej wizycie wszystko w porządku - serducho było :-)
 
reklama
hej kochane, Jak minęła u was noc ? U mnie katastrofa. Znowu od 1 do 4 rano nie mogłam spać, kręciłam się z boku na bok ;/'
Dziś na śniadanko rogalik z mleczkiem ( dostawa białka musi być! :) )
 
Do góry