reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

hej dziewczyny ja właśnie wstałam;) byłam trochę odpocząć bo się źle czułam.. ja też brałam luteine pod język na bóle brzucha i przeszły mi:)
 
reklama
OO widze, że nie tylko mi się przysnęło po południu.. Zasnęłam na godzinke i teraz jestem nieprzytomna.. Niestety dla mnie już sobotka dobiega końca, dzisiaj pozostanie mi tylko kąpiel i wyrko <3

Kochane a jak to jest z kąpielą, i gorącą wodą w wannie ?
 
ja też andrzejki w wyrku z mężem i pilotem spędzam:) dzieciaczki już śpią więc mogę delektować się ciszą..:-) ja też robię zakupy przez internet nie trzeba stać w każdym sklepie w kolejce..
 
Ja również stawiam na zakupy internetowe. Dla mojego lubego na mikołajki już zakup zrobiony, dla chrześnic też :) Teraz musze ułatwić Tomkowi zadanie i znaleść jakiś prezent dla siebie :D ( Albo i 3 bo 17 grudnia mam też urodzinki:-) )

Wieczór przed tv, skąd ja to znam.. szkoda, że niema nic ciekawego w telewizji .. :szok:
 
To jest nas wiecej dziewczyny, moje Andrzejki bardzo domowe- leżę z psiakiem na sofie i oglądam tv a maz chrapie na drugiej sofie :)
Co to świątecznych zakupów to my jutro planujemy dzien spędzisz na sklepach ale podejrzewam ze szybko mnie to zmęczy i zero przyjemności
 
Cześć Dziewczyny:-) Ja też wczoraj w ciągu dnia spałam...:zawstydzona/y: Prezentów jeszcze nie mam... Mamy tylko dla Zochny na Mikołajki i urodziny, które już za tydzień :-D
Wczoraj miałam śmieszny wieczór, bo znajoma reżyserowała imprezę Miss Fashion World i nas zaprosiła. Powiem Wam, że na 71 dziewczyn z całego świata, spodobały nam się 2... Reszta nie wymaga komentarza:-D Ale przynajmniej z B. trochę się pośmialiśmy. Przy okazji śpiewała Margaret i Cleo&Donatan:-p

A dzisiaj jadę z Zo do teściów na obiadek i ją tam zostawiam. Jadę ze znajomymi do Wawy na premierę do męża;-) To co dziewczyny- miłej niedzieli :-D
 
reklama
Oho to każdej udziela się aura zmęczenia..pogodowego? okropnie jest zero słońca:crazy: i na dodatek córcia sok pomidorowy wylała..także ściana,sufit i dywan upaprane.To miałam co robić z rana a jutro po farbę,cudownie się dzień zaczyna:sorry:

Rany pięć dni żeby sprezentować dzieciaki w rodzinie i jeszcze przygotować się do szpitala,naprawdę czas szybciej mi ucieka...i zaczynam odczuwać ten szpital jak wczasy serio pierwszy raz gdzieś bez dziecka,bez ciągłego MAMO zrób,daj,posprzątaj itp:-D
ach Miłej Niedzieli Dziewczęta:-)
 
Do góry