reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Byłam w Tesco - po przecenach na dziale dzieciowym śladu nue było. Chciałam chociaż body z długim rękawem kupić (5pack), ale rozmiaru nie było, więc wyszłam ze sklepu bez niczego. W Lidlu po tych torbach śladu nie było [emoji1]. Ale za to wzięłam ostatnio body (2pack) [emoji6].
A teraz siedzę u babci na kawce [emoji3]
 
reklama
Chybra jedzenie dobre na wszystko!

Tymuniek poodpoczywaj sobie troche:) współczuję że masz daleko i musisz pociągiem.. mi też się mała wypina że aż mi się brzuch dziwnie znieksztalca i trochę mnie to czasem boli ale to takie słodkie że tak dupkę wypina:D

Ika jutro sklepy są zamknięte jak cos:D zazdroszczę slonka!

Karuzela to wczas dzwoni jak do końca kwietnia pity:D ja kupiłam od znajomej używany monitor babysense 5:)

Aga km można w Tesco jeszcze zakupy przez neta zrobić:> możesz sprobowac:)



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pola zdrówka dla Was!

Misia śliczne pazurki, ja już dawno odwykłam od takich długich.

Abed siły na cały dzień! mam podobnie odliczam czas do 20 kiedy córka zaśnie- dziś kiepski dzień, ona też nie w humorze. Niech moc będzie ze mną ;-)

Ika89 powiedz mi jakie dokładnie masz te pończochy i czy nosisz je również latem?

Inka będziesz szukać monitora nowego czy używany? angel care czy jakiś inny?

Pytałam o pity bo dziś dzwoni księgowa, że brakuje jej czegoś i mnie nie rozliczy... ale sytuacja już wyjaśniona, szkoda tylko że ciśnienie niepotrzebnie mi skoczyło, a skurczy jeszcze więcej niż normalnie grr

Miałam pończochy ale nie zdały u mnie egzaminu, bo rolowały się na górze i wbijały się w skórę. Teraz noszę ciążowe rajstopy uciskowe i są dużo wygodniejsze. Powinnam nosić je cały czas, ale różnie to bywa :)

Pumelova, oj tam, oj tam :D
 
Pumelova wczoraj ogladalam DD TVN i mowili zeby nie uzywac lanoliny bo zatyka kanaliki tylko olej kokosowy nierafinowany.

Misia ja mojemu zawsze kupuje jakies rzeczy do motoru jesli juz nie mam pomyslu na nic innego.

Ika ja musze sie suplementowac czy chce czy nie. Ale pod kontrola lekarzy wiec sie nie stresuje tym.
A o neoparin dopytaj zawsze to kasa zostanie na cos innego.

Aga k_m U mnie w tesco tez nie ma nic z przecen na maluszki [emoji51]

A u mnie dzis slonecznie,Kasia sie spisala o dotrzymala slowa [emoji23]
Jak wyszlam rano to dopiero wrocilam i padam. Jeszcze o weterynarza z psinka zahaczylam ale wszystko pozalatwiane [emoji6]

 
Ika dzięki za pytanie. Niestety nie jest dobrze. Wybiki krwi lepsze i dawały duża nadzieje, a usg rozmyło. Bo ma wyniszczone nerki... ale podejmujemy próbę walki-3 dni kroplówek tam, potem w domu. Jak nadal nie bedzie jesc to nie ma wyjscia, bo umrze z wygłodzenia. Jak bedzie jeszc, to jest szansa.
Nic jej nie boli-to plus. Ale ja jej daje max tydzien... moj maz tez widzi tylko taka opcje..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pumelova tak przygotowania na przyjazd męża ;)
Ciasto właśnie się pieczę :) a ja leżę, opadlam z sił.
Moja mala tez się wypina fajnie to wygląda :D

Aa w ogóle dziewczyny, teściowa miała mi skrócić sukienkę trochę bo była za długa a teraz z sukienki mam tunike trochę za dużo jej się machlo haha :D
 
Witam!
Dziś był pracowity dzień :D, ale za to była chwila relaksu w kinie z koleżanką. Jak coś to polecam film : " Dzieciak rządzi" akurat tematyka na czasie i sądzę, że z uśmiechem na twarzy byście ją oglądały :p

Misia12 - ja swojemu mężowi lub tacie kupowałam rzeczy typu : portfel, pasek, elektryczna szczoteczka do zębów, elektryczna maszynka do golenia i ubrania... dla facetów ciężko jest co innowacyjnego znaleźć. Chyba, że druga połówka ma jakieś hobby to wtedy można w tym kierunku pójść.

Tymuniek - też ostatnio bardzo dziwnie się czułam, mogłam przespać cały dzień i mnie mdliło i okazało się, że mam niskie parametry czerwonokrwinkowe. Dwa dni na diecie buraczano - pietruszkowej (nać) + falvit mama postawiło mnie na nogi. Aż byłam sama zaskoczona, ale w 3 trymestrze szybciej wszystko tracimy niż w poprzednich trymestrach stąd mogą być takie niedobory.Odnośnie wypinania brzucha to czasami mam tak asymetryczny, że aż wydaje się to niemożliwe :) + ciosy karate w prawe podżebrze (czyt. wątroba) nie jest zbyt przyjemne... no ale wszystko dla dziecka :D
 
Ola, ja jestem straszna kociara i boli mnie krzywda każdego zwierzaka. Chociaż tyle dobrze, że nie cierpi. Niestety czasem niewiele możemy pomóc. Trzymam kciuki

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga_k_m gorzej-z tesciami. Jakbym mieszkała z rodzicami to tego by nie było bo ich szybko potrafię ustawić do pionu i wiedzą że nie lubię jak ktos mi się wpieprza w wychowanie albo nasze sprawy-ewentualnie coś powiedzą i koniec na tym nie dyskutują że mną.
Byłam z córką w lidlu to toreb już nie było, bodziaki były zwykle i kopertowe po te 27-28zl ale nie kupowałam. Lepsze-ładniejsze mi się wydawały z auchana po 12 zł za sztukę z misiem.
Poszlyśmy do drugiego sklepu i słabo mi się zrobiło. Ledwo do domu dojechałam i co ciśnienie 83/54 dzieciaki w brzuchu szalały jakby się czegoś najaraly:tak:
A teraz już po kolacji (golabki robilam):D odpoczywamy z córką (mój w pracy).
Miłego wieczoru życzę i dużo siły i energii na jutro;)
 
reklama
Niech ten weekend dlugasny się kończy :D
Od rana lenistwo pełna parą, na obiad lazania, dzieciaki miały wolne, mój w pracy... o 16 bylismy w kinie, na zakupach bo jutro wpadają znajomi ehh nie ma to jak goście co 2 dzień :)
Upiekłam sernik ale nie wiem co z tego wyjdzie bo jakoś tak nie wyrósł i się nie zarumienil...najwyżej będzie niezjadliwy...
Tu moja modelka w kreacji na sesję :) IMG_20170502_201022.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170502_201022.jpg
    IMG_20170502_201022.jpg
    738,8 KB · Wyświetleń: 96
Do góry