reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ola trzymam mocno kciuki żeby zaczęła jeść.
Mamusia_Muminka muszę się postarać bo to 35 urodzinki. A przez ostatnie 15 lat już trochę rzeczy dostał. Z kobietami jest prościej. Biżuteria zawsze się przyda. Mnie też kopie w prawe żebra :) lewe mam wystające to tam nie ciśnie.
Anita o rany gołąbki. Wszamalabym:)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anita - ahhh Teście - ciężki kaliber. Współczuję jeszcze bardziej.
Mam nadzieję, że uda Wam się szybko od nich uwolnić.
My mieszkaliśmy kilka lat z moimi Rodzicami - i niestety... Efekt tego mieszkania wygląda teraz tak, że jedynie z córa do nich jeżdżę. Z ojcem utrzymuje totalnie oficjalny ton. Nie ma opcji spedzenia wspólnie świąt, o obiadkach rodzinnych tymbardziej nie ma mowy - bo odkąd się wyprowadziliśmy (4 lata temu) mój chłop zarzekl się, że więcej jego noga progu ich domu nie przekroczy, i póki co utrzymuje decyzję. Na szczęście nie broni Młodej kontaktów z dziadkami, także jest o.k.

No ja kupiłam te kopertowe body w Lidlu rozm. 62/68, także będą dobre pewnie we wrześniu [emoji6].
Kurcze... Z tym Twoim ciśnieniem dość słabo. Kawkę przed wyjściem sobie strzel, choć pewnie po niej Twoje maluchy cyrkowcami zostaną [emoji6]



Mamusia Muminka - dzięki za podpowiedź odnośnie filmu. Może z moją Młodą jutro podejdę do kina [emoji4].



Ewella - no widzisz, Teściowa lubi Cie w wersji mini [emoji6]


Pumelova - spróbuję [emoji3]


Ola - biedna kotka . Tyle dobrze, że się nie męczy.


Paninka - ale masz slodziuchna córe [emoji7].
Kciuki za ciacho [emoji110]. Moje się dopieka w środku. Mam nadzieję, że boki się w tym czasie nie zjaraja [emoji19]
 
Ostatnia edycja:
Liluli trudno, kupię lanoline:p dopiero tu dziewczyny o tym pisały:( nie nadążam. Zazdroszczę slonka bo u nas deszczowo wczoraj.

Ola W to trzymamy kciuki za kotkę żeby jeszcze walczyła:**

Ewella ja wczoraj na szybko też upiekłam bo poszliśmy do znajomych[emoji16] dobre jest ze skórka pomarańczowa. Haha tunika też dobra:D

Paninka śliczna modelka:D

Aga km daj znać jak ciasto wyszło to z rabarbarem:))

Ja wczoraj zaliczyłam fryzjera, podcielam wloski:) a potem poszliśmy do znajomych - wymyslilismy że będziemy oglądać pierwsza część transformersow - 2h23min masakra :o powiedziałam że następne części to możemy po pół oglądać bo nie mogłam się do łóżka dokulac:D




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, hej [emoji3]

Pumelova - wyszło idealnie [emoji3]. Przegielam z ilością owoców mrożonych (truskawki i maliny) i musiałam przez to z 25 minut dłużej piec. A połączenie rabarbaru z malinami i truskawkami - mhmm [emoji39]

U mnie już ruchy zaliczone. Ostatnimi dniami Młoda była bardziej leniwa, i zdarzało się, że dopiero ok. 12:00 wyczulam konkretny 10 ruch, a dzisiaj rewelacja - pobiła mnie, pokopala i o 9:15 obserwacja dobiegła końca [emoji1].

Tylko podcinalas włoski? Ja w sobotę idę tradycyjnie na zrobienie odrostu i odświeżenie koloru, ale chyba też coś ciachne. Szybko mi teraz rosną włosy, więc tak myślę, że nawet jakbym uciela do ramion (byleby kitke związać) to będzie o.k. Ale muszę poszukać inspiracji [emoji6]

Transformersy [emoji1] - oglądałam wszystkie, więc wiem jak godzinowo to wygląda [emoji1]. Moja rada - zacząć oglądać w godzinach popołudniowych (16/17).
 
Dzien dobry :-) Maly wczoraj odebrany, wrocil zadowolony tylko powiedzial ze wiecej nie jedzie bo zrobili 40 km w 3 dni i mu " nogi odpadly" :-D ale wrocil z katarem, wieczorem dostal goraczki, dzis jest ok na razie, zobaczymy co bedzie dalej. Remont sie przedluza :-( dzis maz stwierdzil ze dobrze jak by nas nie bylo jak bedzie malowal, myslicie ze dzisiejsze farby moga mi szkodzic? Myslam ze jutro i w piatek w ciagu dnia w pracy a noc normalnie w domu, sama nie wiem co teraz robic.
 
Dzień dobry. U mnie lało całą noc, ale nie ma tego złego, samochód ni umylo :) bo mi ptaszki zaznaczyly.
Ej jak się liczy te ruchy. W każdej godzinie ma być 10? Czy byle w jednej na dzień było 10:?

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Abed - nie wiem co Ci poradzić z tymi farbami. Może lepiej niech Twój mąż przełoży malowanie na piątek i sobotę, a Wy po pracy pojedziecie do dziadków na noc? Nie ma co ryzykować, nawet jeżeli ryzyko jest znikome.
A Synus dzielny bardzo! 40 km w 3 dni to bardzo dużo dla Malucha.


Misia - zaczynasz obserwacje od godziny 9:00 i liczysz ruchy (ogólnie do "10", patrzysz na zegarek dopiero wtedy gdy zakończysz obserwacje). Czasami dziecko jest mniej aktywne, więc ten 10 ruch możesz wyczuć zdecydowanie później.
 
Misia na caly dzien 10 ruchow,tez mi Dziewczynki podpowiedzialy [emoji5]

Tez zazwyczaj z samego rana mam juz 10 ruchow [emoji6]

Pumelova ja juz sama nie wiem co kupowac a co nie. Bo okazuje sie ze cos co przez lata sie sprawdzalo teraz jest szkodliwe [emoji21]

Wlosy..nachodzi mnie znow ochota na zmiane koloru,ale sie nie moge zdecydowac [emoji5]

 
Dzien dobry :-) Maly wczoraj odebrany, wrocil zadowolony tylko powiedzial ze wiecej nie jedzie bo zrobili 40 km w 3 dni i mu " nogi odpadly" :-D ale wrocil z katarem, wieczorem dostal goraczki, dzis jest ok na razie, zobaczymy co bedzie dalej. Remont sie przedluza :-( dzis maz stwierdzil ze dobrze jak by nas nie bylo jak bedzie malowal, myslicie ze dzisiejsze farby moga mi szkodzic? Myslam ze jutro i w piatek w ciagu dnia w pracy a noc normalnie w domu, sama nie wiem co teraz robic.
Nie wiem tego na sto procent ale gdy u nas było malowanie jednego pokoju to jak przychodziłam do niego to dość mocno śmierdziało chemicznie i jednak tam ani nie przebywałam ani nie pomagałam nic tylko typu herbatę przynieść więc jeśli nie macie możliwości odseparować tego zapachu od ciebie to bym jednak się proponowała wynieść na 2 dni...
 
reklama
Abed jeśli macie możliwość gdzieś wyjechać na czas malowania to jedzcie. Ja z tych przewrazliwionych na czas malowania całego mieszkania się wyniosłam a i tak po kilku dniach i tak czuć było "zapach remontu".
Dzielny synuś! Tyle km :-O

Liluli też zaczynam miec.metlik co do tych szkodliwych substancji...

Chyba synuś w brzuszku rytm dnia sobie wyrabia codziennie 5/6 pobudka i po spaniu, A że mnie taki śpioch oj będzie wesoło ;-)
 
Do góry