reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kasiulka 100% racji. Taka dzidzia i tak się budzi do nocnego karmienia. Szczególnie jak nie dopajamy na początku. Karmiłam chłopaków na żądanie i fajnie przybierali.

Aga- km może ci klienci się Ciebie boją jak taka bojowa jesteś, albo nie chcą Cię denerwować.:tak:

Na początku wszystko dla dzidzi będzie prasowane, nie podobają mi się wygniecione ciuchy.

Marciaa witaj.

Ola W trzymam mocno kciuki za wizytę.

Pumelowa byłam w klinice, a bonifiatów w poniedziałek. Nie chcę sobie zamykać żadnej furtki. Ufam tym lekarzom w klinice i mądrze rozmawiają, czuję że się interesują dobrem moim i dziecka, a nie tylko swoim zyskiem. Anestezjolog opowiadał z zaangażowaniem o przebiegu sn i cc w moim wieku ( no bo wiadomo już nie jestem nastolaką) zobaczę co powie lekarz w bonifratów.
Fajnie że już wszystko dopinacie na ostatni guzik i mąż będzie spokojniejszy.
Mojego kolano boli, ale nic nie widać. Kupiłam mu opaskę uciskową. a z tym pogotowiem to był cyrk , bo w rezultacie wyszliśmy z tamtąd po 40 min.nic nie załatwiając :(
Nie upij się tam na tej parapetówie:p

Ewella super że malutka już taka waga.
A sen nie zły, nie ma jak to teściową wywalić z domu :D
Udanego spotkania.

Alex tak jak mówisz, stan zupełnie normalny w ciąży. Też mną targają takie emocje i stres co raz większy. Może dlatego, że to nie pierwsze dziecko i wiem co mnie czeka?

Co do rozkręcania laktacji, położna poleciła mi jakiś cudowny środek który warto kupić przed porodem. Ma wspaniale rozkręcać laktację już od pobytu w szpitalu. Odnajdę tę saszetkę i wam napiszę jak się nazywa.

Oliweczka jak to dobrze, że Cię wypuścili. Przecież jak z dzidziem w porządku to po co miała byś tam leżeć. Zawsze lepiej w domku.

Przed chwilą wstałam i jemy śniadanko. Jadę na zakupy i podlać tuje, potem w planach leżenie w cieniu. Wieczorem szwagierka ma wpaść to może jakiegoś grila zmontujemy?
Nie wiem dlaczego mi w poprzednim poście powycinało część wpisu?:crazy:
Miłego i słonecznego dnia.
 
reklama
Curran moje gratulacje! Wspaniałe i silne dziewczynki! <3 Kiedy będziesz Je mogła zabrać do domu? Jak ty się czujesz po cc?
 
Aniek42 ja też mam datę 12 lipca cc :)
ewella90 super ze wizyta udana :) miłego działkowania
oliweczkaa zdrówka :) zostałas przebadana i jesteś spokojniejsza mam nadzieje :) to czekamy na godzinę w
curran_twins cudowne wieści :) piękne dziewczyny :) gratulacje :) odpoczywaj :) już nie długo bedziesz miała je w domku :)

ja sie wzięłam za porządki z rana :) póki męża mogłam wykorzystać do wynoszenia :) teraz dokończę i obiad, a po południu tylko odpoczynek ;) mam nadzieje :D miłego dnia :)

 
Curran_twins - ogromne gratulacje!!! Piękne Królewny [emoji7][emoji7]. Jak wymiarowo wyglądaly w dniu porodu? Trzymam kciuki za rozkręcenie laktacji [emoji110][emoji110]


Aniek - ja mam wyprawę w darciu ryja, bo gdybym była cicha i pozorna nie przetrwalabym w zawodzie zdominowanym przez facetów [emoji1]. Do tego ludziska widzieli mnie i mój brzuch... I chyba boją się mnie denerwować... I nie daj Boże być przyczyną szybszej akcji "ojej... Wody odeszły /poród".

Jak tam Twoje tuje? Sami je sadziliscie? braliście koparke do wykopów, czy też mąż kopal dołki? [emoji6]. Ja się nastawiłam na iglaki we wrześniu.


Pumelova - a Ty znowu imprezujesz [emoji1][emoji3]. Fajnie, jeżeli dobrze się czujesz to korzystaj [emoji3]



Oliweczkaa - ale jaja z tym szpitalem..


Katarzyna.anastazja - z tymi dojazdami rozumiem [emoji6]. Ja robiłam mgr-ke będąc w ciąży że starsza córa. Termin miałam na 26.05, i jeszcze 2 tyg przed jej narodzinami (23.05) byłam na zajęciach. Ale miałam lepsze udogodnienia - bo jeździłam autkiem ze znajomymi. I tylko parę razy szybciej od nich wracałam PKP. Także jak jest dobrze, to nie ma co się nad sobą roztrzasac [emoji6].
Ta ciąża też jest dla mnie łaskawa (bardziej niż poprzednia), jedynie końcówka mało komfortowa, ale cóż..
 
Abed ekstra! Będziemy się wspierać. (Jak wytrzymam):tak:

Aga_km ja też bardziej rozdarta niż cicha, ale powoli z wiekiem chyba łagodnieję.:-p
Mąż kopał dołeczki. Zaraz wstawię zdj.jak pięknie. :-p
 
Ostatnia edycja:
20170623_200459-1-1.jpg
 

Załączniki

  • 20170623_200459-1-1.jpg
    20170623_200459-1-1.jpg
    876,1 KB · Wyświetleń: 558
Megan22 Moj tez nawet przez sen pyta czy wszystko dobrze haha :D powiem Ci ze rozmiary jak dla mnie są ok, wzięłam 1 rozmiar większy bo nie przewiduje powiększenia znacznego ;)
Tobie również udanego dnia z rodzinką :*

Curran_twins super, gratuluję! Piękne dziewczynki :* Wszystkiego dobrego dla Was :*
 
Aniek a jakie wskazanie do CC?
Paninka mi kiedyś coś na folii nie wyszlo, ale ja mało piekę to bardziej dlatego niż przez to że papieru nie miałam. Jakby się wtopila folia w ciacho.
Kasiulka ja się na nic nie nastawiam. Tylko na to że się będę musiała młodego nauczyć. Choć już mi się nie podoba jego ulubiona pora aktywności ;P
Patuszka u męża w firmie nie ma żadnego planu jest wielką improwizacja. U mnie też w końcu gołąbki :) mama się zlitowala.
Pumelova ja mam płytki książkowe, ale zawsze się spotykam w przychodni z dziewczyna co ma jak ty i też usłyszała że znieczulenia nie dostanie. To jej drugi raz w poprzednim też tak było.
Ola mój też lubi prawe żebro, dziś to jestem przekonana że słyszałam chrzęst.
Megan rozdarcie, skurcze wow. Może być lada chwila.
A najlepsze że może jeszcze długo nic nie być. No to najgorsze w tym całym rodzeniu.
Oliweczkaa czyli noc pełna wrażeń, dobrze że cię przebadali, wiesz ba czym stoisz. Dużo zdrowia.
Curran_twins gratuluję piękne dziewczynki.


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova chyba tak było bo i mi krew z nosa leciała a dawno tego nie miałam. dzisiaj muszę wyprać kocyk ten co przyszedł ostatnio do wózka, oraz wstawić normalne pranie. Leżę w łóżku nadal, czas się zebrać i wstać :)

Ewella jaki sen ;) mi się nic nie śni takiego. Żaden poród, ani już jak jesteśmy w domu. Tylko jakieś glupoty

Oliweczkaa zdrowia życzę, szybkiego obrotu sprawy ;) tylko zazdrościć

Curran twins gratuluję dziewczynek, a jak wymiary? Ja też z bliźniaków jestem wiec zawsze to mnie interesuje. Najważniejsze aby zdrowo się rozwijały

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry