reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamuskom,już drugie bliźniaki u nas[emoji6],
Lilith jak ja bym chciała tak szybko wyjść po cc do domu a jeszcze od razu przepuklina załatwiona...marzenie
Ja dostałam wczoraj info że mam nowy termin i prawdopodobnie mam przyjechać do szpitala 6 lipca,Rozalia przyszlaby na świat 07.07.2017,łatwa data do zapamietania,jeszcze 2 tygodnie męki,bo dla mnie to już męka,nie mogę już nic robić tylko odpoczywać,o spacerze nie ma szans,skurcze przepowiadajace mnie wykanczaja,mam je co chwilę.
Męczy mnie jedną sprawa,wiem że mleko po cc może pojawić się dopiero na 4,5 dobę i teraz co w szpitalu?bo dziecko może cały czas siedzieć na cycu ale jak nie ma mleka to się przecież nie naje,chodzić wtedy po mm a dalej próbować dostawiać?tego się najbardziej obawiam bo u nas zawsze jak już była butla to cyc się kończył

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki za kciuki ;) niestety nic sie u mnie noe dzieje w kierunku porodu. Od ostatniej wizyty nic sie nie zmieniło.
Waga ok 3200. Termin wg on 5.07, wg usg dzisiejszego 12.07 :/

Na wymiary główki i nóżek nawet nie patrze, bo juz nie chce die denerwować i zamartwiać.

Na ktg sie wylewałam, ze bo najpierw miał czkawke, a potem
Sie bardzo ruszał... i zapis zaburzony [emoji23]

Ale jK lezalam, to bolał mnie brzuch. Z tymże moj gin uznała; ze nie ma czynności skurczowej. Czy tam jest delikatna. Wiec troche sie zmartwiłam, bo wiedziałam, ze mam niski próg bolu, ale nie myslalam, ze az tak.. a naprawde bolało mbie troche bardziej niz na okres... wiec nie wiem co bedzie jak bede miec właściwe skurcze. Chyba tam zasłabne z bolu [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tea80 ja rozmawialam z polozna na ten temat. Powinno sie przystawic dziecko do 2h po cc. Na poczatku dziecko nie potrzebuje jedzenia jedynie sie uspokoic wiec przystawiac zeby pobudzac i mleko powinno sie pojawic. Dziecko na poczatku potzrzebuje jedynie opuszek palca mleka wiec spokojnie trzeba podejsc do tego :-)
 
Karuzela – serdeczne gratulacje, prezent na dzień ojca super !!

Aniek42 – super masz z tą konsultacją przed porodem, skierowali Cię jeszcze na jakieś badania z krwi zanim przyjdziesz do szpitala ??
I dziękuję za info odnośnie tych wspomagaczy do laktacji, u nas na szkole rodzenia mówili głównie o słodzie jęczmiennym.
Może któraś z dziewczyn stosowała ??

Kasiulka – też już wyszłam z takiego założenia odnośnie karmienia :D i tak jak Aim pisała, jak dziecko nie będzie przybierać na wadze to wtedy rygor a tak to zaufam i swojemu i maluszka instynktowi i wspólnymi siłami będziemy współpracować.

Paninka – super łazienka, powiedz robiłaś ją od podstaw czy zostawiałaś coś co było wcześniej ?? dużo Cię finansowo wyniosła ?? bo sama myślę czy pakować się w dodatkowe koszta i zrobić jednak łazienkę zanim się wprowadzimy czy zostawić stare kafelki a jedynie instalacje trochę odświeżyć.

Aga_k_m – wczoraj było niskie ciśnienie może stąd ten ból głowy miałaś. Ja to w takim przypadku się kładę i mam wszystko gdzieś, nie wiem jak Ty to robisz, że pomimo dolegliwości jesteś jeszcze w stanie ogarnąć dom, córkę i pracę. Pełen respekt !! :)
Właśnie z tymi terminami to jedna wielka niewiadoma.. z USG i OM wychodzi mi 1 lipiec a i tak coś czuje, że mały będzie chciał siedzieć dłużej.

Curran_twins – no w końcu jakieś wieści od Ciebie !! Gratuluję podwójnie i życzę szybkiego powrotu do domu :)

Dziewczyny dzisiaj w nocy miałam uczucie jakby mi się lało po nogach i że mam strasznie mokro noi oczywiście panika, budzenie męża, szykowanie i wtedy… się OBUDZIŁAM :p Wszystko suchutkie a mąż spał obok mnie smacznie a sen był tak realistyczny..., że serce mi waliło jeszcze przez kolejnych kilka minut. Chyba już za bardzo się tym człowiek przejmuje....
 
Curran twins ogromne gratulacje!!! [emoji4]

Ola W, super! To waży tyle co mój [emoji4]

Kurcze, ja mam właśnie nadzieję że mnie weźmie z nienacka ten poród... staram się o tym nie myśleć i nie nakręcać i wyluzować, ale to niestety nie jest takie proste. Szczególnie, że niewiele mam teraz do roboty [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek - nie no Kochana... To wy już macie pięknie ogarnięty teren wokół domku, u mnie jest jeszcze jeden wielki rozgardiasz, z śmieciami na czele. A jeszcze sąsiad blisko domu mi doszedł, więc podjazd mamy wspólnie zajęty i różne firmy parkuja na obu działkach. Nie wiem dlaczego koparka w ogóle jest po mojej drugiej stronie domu (ale mąż mnie uspokajal w temacie jak ja pierwszy raz zobaczyłam... Więc podejrzewam, że zgodził się na ten "parking", a przy mnie grupa pali). Mówisz, że z wiekiem się uspokajasz? To ja albo rosne w siłę (35 wiosenek już mi przeleciało), albo dochodzę do apogeum możliwości, co by później wyhamowac [emoji1].
Ja biorę kopare z szerszą lycha . Wykopie dołek na fundament ogrodzeniowy i od razu tuje się zasadzi. Maz później zasypie [emoji1]



Tea - to czekamy na Rozalke 7.07 [emoji3]


Ola - waga jak u Mojej [emoji4].A reszta parametrów no cóż... Jeżeli mały był bardzo aktywny, to i poruszone i nie do końca miarodajne, więc lepiej ich nie analizować i nie szukać problemów [emoji8]



Mamusia Muminka - kochana ja już dawno nie ogarniam większości [emoji6]. To Ty zostałas na tym forum najdłużej aktywną mamusią [emoji122].
Praca? Kochana... Jak początkiem czerwca napatoczylam sie przypadkiem na swojego Bossa, i zapytał czy będę może na dniach w firmie, to stwierdziłam, że trzeba całkowicie zamknąć za soba drzwi [emoji3]. W środę tydzień temu mąż zabrał kwiaty z mojego biura, i teraz jedynie z kadrowa ucinam sobie pogawędki telefoniczne [emoji6]

Z ciśnieniem wiem właśnie, ze wczoraj do dupy było. A ja nie dość, ze niskocisnieniowa jestem, to jeszcze w czwartek jedliśmy na kolacje pizze i oczywiście sos czosnkowy znalazł się na moim kawałku [emoji19]
 
Ostatnia edycja:
Ola W na pewno lekarze w czasie porodu widzą jak każdy na ból reaguje. Jeśli zzo nie pomoże (w co wątpię ale jednak zemdlejesz z bólu) to po prostu wezmą na cc. Nie bój się, dzidzia o tak wyjdzie :)

Mumusia to już chyba jesteś kolejną której śni się poród, lub życie po porodzie.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja się tylko boję, ze nie będę umiała pracować z poloznymi i będę długo się męczyć. Niby byłam na szkole rodzenia i na sucho cwiczylismy oddychanie. Ale jak mnie ból Zamroczy i nie będę umiała przec... I będzie mi tak głupio 3 dni leżeć, spotykać położne, którym utrudnilam, choć nie specjalnie, prace.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry