reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Mamusia_Muminka mi położna polecała ********** już od pierwszych chwil jak będę mogła jeść, ponoć dobrze z jogurtem smakuje. Znajoma stosowała i sobie chwaliła :) jak musze to kupić zamierzam stosować
Aga brawo za odcięcie się od pracy :) ja tylko czasmi sprawdzam pocztę i przesyłam jak coś trzeba :) jeszcze za tydzień mamy na imprezę rodzinna z firmy pójść :) wszyscy chcą żebym się pojawiła to dla rozrywki małego pójdziemy :) zresztą my raczej się zaprzyjaźniliśmy z zespołem więc jakiś kontak po za pracą zawsze utrzymujemy :)
Emol przepraszam ale ty się takimi głupotami nie przejmuj :) one nie jedno widziały i poradzą sobie :)
Karuzela bądź dobrej myśli :) tzrymamy kciuki :)
Aha a ty jak się czujesz ?

 
reklama
Aha gratulacje [emoji5]

Karuzela Gratulacje [emoji4] omg trzymamy &&&zeby zaradzili cos na komplikacje i obylo sie bez otwierania.

Curran twins gratulacje[emoji4] sliczne dziewczynki.


f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Ewella jakoś nie sądziłam że będzie tyle osób, nie miałam szans Cię spotkać:D chociaż ja byłam cały czas koło budek z jedzeniem:D
Ja w pon jadę na KTG i spotkanie z położną na 19:30:p
Haha dobry sen, już ustawiasz teściowa:D
Udanego wieczoru u znajomych!

Alex będziemy walczyć wszystkie razem [emoji14] słoneczko ma ogromny wpływ na humor przynajmniej u mnie, więc jutro na pewno będziesz w lepszym nastroju!:-)

Kasiulka to radzisz brać laktator do szpitala? Bo ja postanowiłam nie brać
Herbatkę z hippa sobie kupiłam bo mi koleżanka poleciła
Czyli jak najczęściej przystawiac albo samej laktatorem żeby pobudzić laktacje. Dam rade!

Oliweczkaa bo wykaszlesz to dziecko:D zdrowiej szybciutko żebyś miała siłę rodzić!

Megan ja brałam w hm do karmienia i wzięłam chyba trochę większy bo wierzę że urosna. Brałam byle co żeby mieć na początek zanim kupię porządny ale muszę mieć do szpitala
Udanej imprezki na działce:-)

Curran twins gratulacje!!!! Ale cudowne dziewczęta [emoji173][emoji173]

Aniek super że masz fachową opiekę tam i że tak Ci wyjaśnili wszystko. Ciekawe właśnie jak będziesz miała porównanie co wybierzesz.
40 minut na pogotowiu? To chyba po prostu odpusciliscie czekanie, nie wierzę że Was tak szybko przyjeli:D
Upije się woda z cytryna, przynajmniej wyrobie dzisiejszą normę z nadwyżka:D
Udanego grilla jeśli się odbędzie;-)

Aga km korzystam :D za tydzień mamy parapetowke u tych samych znajomych ale z inna ekipą więc może też się uda :D ale to nasze ostatnie plany :D
Dobrze że jesteś bojowa, ktoś musi. Ja to nazywam byciem asertywnym :D u nas w związku też zawsze ja byłam ale coraz częściej ja odpuszczam a mąż się rozkręcil:D

Aniek pięknie!

Misia dobrze wiedzieć bo myślałam że tylko ja tak mam :D trudno, przerw. Chociaż jak mnie w nocy brzuch bolał tak okresowo i krzyżowo jak usiłowałam iść siku (przeszłam wczoraj 13 km) to pomyślałam że ni *uja, ja chce cc.. :D
Jaka jest ulubiona pora aktywności Twojego?:D

Emol Wow Leżysz w łóżku o 12:D ja o 6 na nogach, o 8 już po zakupach a teraz już leżę po sprzątaniu:D
Zrobiłam 3 prania już dziś :D
Ja dostałam od znajomych pościel do łóżeczka i kocyk który mam do wózka i w podobnych tonach co Twoj:-) jest z jednej strony czerwony a ż drugiej biały w czerwone serduszka a wózek mam biało szary:-)

Tea data extra:-) i jestem ciekawa co z tym kamieniem bo sama mogę mieć cc

Ola W damy radę!

Mumusia Wow jaki sen:D będą tylko gorsze :D

Karuzela kciuki!!!










Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Abed niby to wiem i nie przejmuje się ale nie lubię ludziom utrudniać pracy ;)

Karuzela mam nadzieję że obejdzie się bez operacji

Pumelova a obudziłam się o 9.30. A w nocy tylko 2 razy szłam na siku. Teraz czekam aż drugie pranie się skończy.

Ola W jak masz skurcze to tak jak ty masz zapisz takie "igielki" gdzie skurcz czy coś trwa sekunde, to jak masz skurcz to wygląda to mniej więcej tak ZE jest soki, skacze ci do jakiejś wartości i długo na tej wartości ci się zapisuję wynik i potem znowu schodzi do zera. Mogłam zrobić u siebie zdj ktg to bym pokazała. Zostały wszystkie w przychodni

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karuzela trzymamy kciuki! Będzie dobrze. :-*

Paninka87 ale mi smaka narobiłaś... Zaraz idę na truskawki do ogródka :D

Ogarnął mnie dziś szał sprzątania. Może to jakiś znak, że Mały już niedługo z nami będzie?

0d1yskjonm4opwwc.png
 
Curran twins gratulacje! Cudowne panienki:-) :)

Karuzela trzymam kciuki kochana :*

Kurde już nie mogę czytać tych Waszych info o skurczach, szyjkach, terminach, bo fiksuję normalnie xD U mnie jeszcze milion dni do porodu :-p

Umyłam okna, odkurzyłam i zrobiłam synowi obiad, aż mi Leon zaczął dawać znać żebym usiadła:-p Teraz Kacper śpi i ja leżę po obiedzie i po lodzie. Auto wróciło od lakiernika jupiii:laugh2:
 
reklama
Karuzela - co się dzieje??? Kochana, trzymam mocno kciuki aby operacja nie była konieczna [emoji110][emoji110]. Myślami jestem z Tobą.


Aniek - zapomniałam wcześniej napisać, ja mam z Humany herbatkę na laktacje. Ale popatrzę jeszcze za tym co Tobie położna poleciła.


Chybra - ja dzisiaj tez zrobiłam akcje okna. Mąż posciagal firany, kończą się właśnie prac. A ja w międzyczasie zrobiłam obiadek i umylam 2 okna, czekają mnie jeszcze 3.
Macie na mnie zły wpływ z tym sprzątaniem [emoji14]
 
Do góry