reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Curran gratuluję .

Karuzela gratulacje i 3mam kciuki

Czytam Was od 2 dni...

Wczoraj wizyta u gina. Mały jest wysoko i na pewno nie zanosi się na poród w najbliższym czasie. Jeszcze ma czas. Jestem przerażona waga . 3 kg to wielkolud będzie. Gin w ostatnim tygodniu lipca idzie na urlop więc zajebiscie bo ja mam termin na 27. Dał mi już zwolnienie do 1.08 jakby poród nie nastąpił. Czuję się jakoś z tym źle. Następna wizyta za 3 tygodnie co mnie też zdziwiło...

Aga ale zlecialo. Jeszcze trochę i będziesz tulic córeczkę.
 
reklama
Dziś zakończenie roku. Msza, rozdanie świadectw, mały do babci, a my z mężem sadzić tuje , tzn.mąż sadził ja nadzorowałam i podlewałam. I tak do wieczora.
Aniek sadzicie tuje na działce budowlanej?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
19369154_1320203328093265_108732122_o.jpg
Witam :)
Po długim niebyciu... miałam być Lipcowa ale jestem Czerwcowa Mama dwóch cudownych dziewczynek :)
Amelia i Ellen przyszły na świat w piątek 16.06.2017 o 15:14 i 15:16 przez CC.
Miało być rutynowe USG i KTG ale gdy czekałam na usg przyszła moja Pani doktor i powiedziała, że zaplanowali cesarke na godzinę 15 bo lewa dziewczynka może mieć problemy z doplywem tlenu.
Więc wysłali mnie do pokoju pełnego lekarzy, każdy z osobna wytłumaczył mi co i jak się będzie odbywało, minuta po minucie. Dostałam niebieskie ubranko bez pleców, zrobili badania, podali leki... i o 15 powiedzieli, CZEKAJĄ NA CIEBIE.
Nie denerwowalam sie za bardzo, muszę przyznac, że byłam bardzo spokojna, może dlatego, ze postawili mnie przed rzeczą dokonaną, więc nie bardzo mialam czas na myślenie, że za chwilę będę miała dwójkę dzieci i mega szycie na podbrzuszu. Nie mówiąc już o powikłaniach i tym podobnych rzeczach.
Wszystko przebiegło szybko i sprawnie.
Ja już jestem w domu ale dziewczyny musiały zostać w szpitalu, urodziły się w końcu 4 tygodnie wczesniej, po porodzie od razu pojechały na oddział w inkubatorkach, ale spędziły w nich tylko 3 dni, teraz tylko muszą nauczyć się jeść samodzielnie, póki co są karmione przez sondę, ale wczoraj spędziłam z nimi cały wieczór i Amelia wypiła z butli całe 30ml mleka, w końcu :) bo przecież to uparte małe dziewczynki są z moim charakterem :D

Tymczasem lecę pompowac mleko :D

Pozdrawiam ;)
Gratulacje, dziewczynki są śliczne [emoji3]
Tobie życzę cierpliwości i wytrwałości bo z dwojeczka pewnie nie raz będzie ciężko.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karuzela, jak się czujesz?

Dziewczyny czy jeśli korzystam z tel i chce wam odpowiedzieć na post to idzie to zrobić w jednym poście czy każdą odpowiedź z cytatem będzie osobno opublikowana?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka! Aha! Lilith! Karuzela!!! gratuluję wam serdecznie! [emoji4] [emoji4][emoji4][emoji4]

Misia wszystkiego najlepszego urodzinowo! 100 laaaaat! [emoji320] [emoji512]

Witajcie nowe kolezanki! [emoji4]

U mnie w 31 tc bylo 2200 a teraz w 36 ok 2900.

Co u mnie: po usg wyszlo ze AFI jest 7 czyli wzrosla ilosc wód ale nie wiedzą czy to tendencja wzrostowa czy bedzie gorzej. Moze byc tez tak ze lozysko staje sie malo wydolne. Wiec postanowili ze w poniedziałek bedzie kolejne usg a tymczasem mam pić, odpoczywac itede. Robia 2x dziennie ktg i raz maluch mial za wysokie tetno ale dzis bylo juz normalne. Moj gin mnie przestraszyl ze na pewno do końca czerwca bedzie cc ale na razie na ten temat cisza.
Uslyszalam nawet ze mooooze mnie jeszcze wypuszcza. Ale tu nigdy nic nie wiadomo... tak ze kwitniemy w szpitalu i tyle. Strasznie tęsknię za Mająi dzis na chwile mnie odwiedziła. Co za slodziak, malo się nie poryczalam ... [emoji4]


Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry