reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Nie opisując szczegółów bo każda cc inna narazie bez zmian, wprowadza mi antybiotyk i oby pomógł jeśli nie to otwieraja :-(
Do tego załatwili mi cewke moczowa- jest krwisty mocz.
Wylalam już morze łez. Modlę się o każde inne rozwiązanie tylko nie ponowna operację.
Karuzela współczuję Ci bardzo, jesteśmy z Tobą! Modlę się żeby po antybiotyku wszystko się poprawiło..
 
reklama
Emi bardzo dziękuję za pomoc
Karuzela dużo zdrowka
Curran twins dziewczynki są śliczne

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karuzela oby szybko się poprawiło :*

Curran_twins śliczne są. fajnie, że dobrze poszło z karmieniem, szybkiego powrotu do domu już razem Wam życzę :)
 
Karuzela

Currain twins im in love. Cudowne dziewczynki, waga super jak na bliznieta wczesniej zaproszone na swiat prawda?:)
Tak. Muszę przyznać że jak na 36 tydzień to duże mi się uchowały [emoji16] brzuch już miałam jak balon hahah. Ledwo się toczylam . Nie wiem jakby to było jakbym miała możliwość donoszenia ich do 40 tygodnia. Pewnie Już tylko by mnie kulali [emoji23]
To ja :
1498337948-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wow na maxa piekna waga dziewczynek i pookazne brzucho bylo [emoji4][emoji7] super! Sliczne są !

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasiulka Dziewczyny juz napisaly. Takie mam zalozenie a nie ze napewno nie bede karmic. Jesli Maly bedzie spadal z wagi to plany sie zmieni.
Super ze tym razem udalo Ci sie szybciej rozkrecic laktacje.

Pumelova ja dzisiaj [emoji3][emoji6]

Alex ja tez na poczatku sie kg martwilam. Ale niestety wplywu nie mam na to zbyt duzego. Jem mniej niz przed ciaza a i tak tyje. Bede sie martwic pozniej waga.

Probowalam nadrobic ale zasypiam i nie dam rady.

Dobrej nocy [emoji6][emoji6]




 
Do góry