reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Paninka twoja 4latka na większe zdolności cukiernicze niż ja :)
Pumelova mój najbardziej lubi dokazywac po 24 a także ok 6 rano. Oby się w babcie nie wdał która jest skowronkiem a ja typowa sową .
Chybra, aga_k_m u mnie też już okna lśnią.


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga a gdzie ty te okna myjesz? przecież masz mieć w nowym domu wszytsko gotowe :D
Misia mój tak miał :) i powiem ci że dopier po 5 latch można z nim pospać do 8 a nawed 9 czasmi w weekend... a tu drugi w drodze ...
 
Curran twins moje gratulacje:* Dziewczynki są śliczne:) Napewno szybko będziecie razem w domu:* Wszystkiego dobrego:*
Karuzela trzymam mocno kciuki aby operacja nie była jednak konieczna!!!:*
 
Cześć:)
Dopiero skończyłam Was czytać...Wcześniej.mój tel padł a ja razem z nim, na końcówce już się sypię:)
Byliśmy dziś w ciekawym miejscu, na takiej olbrzymiej farmie gdzie samemu.zbiera się owoce i warzywa a później za to się płaci.Super pomysł na spędzenie czasu z rodziną, było dużo dzieci, które były baardzo zaangażowane w zbiory:) Na początku jak zobaczyliśmy setki samochodów to pomyśleliśmy O nie, dla nas już pewnie nic nie zostanie hehe ale ja nie mam pojęcia ile ta farma miała hektarów, dla każdego starczyło:)
Aniek ale rowniutko te tuje posadzone:)mnie też się domek marzy:)
Moja mała mnie torpeduje ale.nóżki ma gdzieś po prawej stronie i omija żeberka:)
Ewela ja też taki.podobny sen miałam kilka miesięcy temu, chciałam karmić a moja teściowa wyrywała mi.małą bo ona chce karmić i koniec kropka.No to obudziła się we mnie lwica i kazałam się odpieprzyć hehe
Oj jak ja bym chciała wiedzieć jaką mam szyjke :) a takto nie wiem nic...po prostu Emilka weźmie mnie z zaskoczenia:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karuzela trzymam kciuki :*

Pumelova a to ja tam koło budek z jedzeniem nawet nie byłam :D

Paninka jejku z chęcią bym zjadła taka beze, chciałam sama kiedyś zrobić ale boję się że mi nie wyjdzie.. smacznego! :)

Kasia super taka farma na pewno, sama bym poszła tam, fajnie można spędzić czas z rodziną tak jak piszesz :) no to sny rzeczywiście miałyśmy podobne :D
 
Mamusia Muminka - ja dopiero ruszylam z porzadkami [emoji1]. Jestem w 38 tc, więc będzie co ma być. Po każdym oknie odpoczynek... Także trochę czasowo to schodzi.


Abed - na mieszkaniu myje, a to taka prawie kawalerka, więc luzik [emoji6]. W domu ekipa będzie sprzątać. Ale, że widzę marne szanse, na to aby wprowadzić się na chatkę przed porodem (drzwi wejściowe będą dopiero za tydzień, schody kamienne di wewnątrz - za 2 tyg, a mąż dalej z panelami walczy), to chociaż tu chce mieć ogarnięte kąty. W końcu i tak trzeba by to ogarnąć, więc lepiej teraz niż później z Malutka [emoji6].
Ale jakbym zaczęła rodzic lada dzień (wolałabym tego 3-8.07), to wiecie to przez te okienka [emoji1]
 
reklama
Do góry