reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Czesc Dziewczyny! :)Trzy dni temu znalazłam forum mam lipcowych i przez te trzy dni zdążyłam przeczytać wszystkie dotychczasowe posty (mam chwilowe -mam nadzieję że to tylko chwilowe- zalecenie leżenia, stąd nadmiar czasu:)). Jestem w 9 tygodniu ciąży (8+6), termin na 21 lipca.
Tak niesamowicie miło czyta się to forum (nawet w nocy nie mogąc spac;)) - czy mogę dołączyć?
Witaj i przyłączaj się do Nas najlepiej od zaraz [emoji3]


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc Dziewczyny! :)Trzy dni temu znalazłam forum mam lipcowych i przez te trzy dni zdążyłam przeczytać wszystkie dotychczasowe posty (mam chwilowe -mam nadzieję że to tylko chwilowe- zalecenie leżenia, stąd nadmiar czasu:)). Jestem w 9 tygodniu ciąży (8+6), termin na 21 lipca.
Tak niesamowicie miło czyta się to forum (nawet w nocy nie mogąc spac;)) - czy mogę dołączyć?
Witamy i zapraszamy :)
Ja mam termin na 20.07 :)
Ja w ciazy z synem nie moglam patrzec na mieso, na sniadanko tylko dzemik, a obiad bezmiesny, najlepiej jabluszka w ciescie lub nalesniczki, wiec nie jest tak do konca ze bez miesa na dziewczynke. Teraz jem wszystko, byle było duzo :D
Ja teraz na mięso nie mogę patrzeć ani na szynkę. Tylko ser , ser, ser :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Bardzo chetnie dołączę ;) tyle wsparcia i wzajemnej pomocy też w trudniejszych/stresujacych sytuacjach też uśmiechu i życzliwości - to jest to, czego baaardzo potrzebuje pewnie każda przyszła mama, - tu można to znaleźć :)
 
Czesc Dziewczyny! :)Trzy dni temu znalazłam forum mam lipcowych i przez te trzy dni zdążyłam przeczytać wszystkie dotychczasowe posty (mam chwilowe -mam nadzieję że to tylko chwilowe- zalecenie leżenia, stąd nadmiar czasu:)). Jestem w 9 tygodniu ciąży (8+6), termin na 21 lipca.
Tak niesamowicie miło czyta się to forum (nawet w nocy nie mogąc spac;)) - czy mogę dołączyć?
Jasne zapraszamy :-)


Ja natomiast nie wiem naa co mam smaka.
W pierwszej z synem jadlam owoce i kwaśne.
A teraz narazie to mnie mdli po wszystkim nawet jak pomyslle ale jak już mam na coś chec to na kwaśne albo słone. Słodkie blee
hchy3e3k0ot2nxfe.png
 
Morela_87 to mamy termin bardzo zbliżony, mam nadzieję że u mnie nie tam zistanie, bo córeczka (4,5l.) zaskoczyla nas ponad miesiąc przed planowanym terminem;)

Kasiulka! Zazdroszczę energii! ;)Ja cały czas bym tylko spała i spala, mam nadzieję że wraz z pierwszym trymestrem minie ta ospałość .
Ale fajnie widzieć (u wielu z Was zresztą ;))takie turbodoladowanie;)
 
Po pierwsze byłam u gin i wszystko ok. Mam sobie jeść dużo magnezu i tak pobolewać może, żadnych cech patologicznych nie ma a młode nadgoniło jeszcze jeden dzień i jest dziś 9+4 :)

O dawno nie robiłam placków z jabłkami to mi przypomniałaś i zrobię chyba jutro :D
Ja raczej nie mam konkretnych smaków, jem niemal wszystko, może trochę mam mniejszą ochotę na mięso.

Aha no i we wtorek umawiamy się na genetyczne :)

No widzisz :) mowilam, ze bedzie dobrze :) kurcze ja odwołałam sobotnią wizytę, a teraz zaczynam sie denerwowac jak ja wytrzymam jeszcze tydzien czasu.
A co do placków to mnie wzieła ochota i robiłam 2 dni temu takie w ciescie nalesnikowym, z cukrem pudrem na wierzchu mniam :D
 
Aim - [emoji3][emoji3][emoji3], mówiłam [emoji3]. Jak mi jeszcze raz zaczniesz w pesymizm wpadać - to Cie wirtualnym młotkiem potraktuje, o! [emoji14]


A wy tak możecie jeść smażone? zazdroszczę - ja wszystko co na tłuszczu odchorowuje. Sama bym racucha wszamała - ale wiem, że będę się po nim męczyć.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aim cieszę się , że okazalo się , że wszystko jest jednak ok :) widzisz - niepotrzebnie tyle stresu :)

A przy okazji i mnie troszkę uspokoiłaś , bo i ja takie bóle miewam :)


Hejka ja na szybko. Wczoraj miałam mały armagedon. Mąż w pracy nogę złamał. Od 14 do 22 zaliczyliśmy 3 szpitale. Jakby co w Warszawie polecam pojechać na Solec. Na szaserow po 4godz oczekiwania lekarze poszli do amputacji i kazali wrócić za 4 godziny. Na lindleya tłum bo na barskiej rtg się zepsuł i dopiero na solcu cicho, przyjemnie, mało ludzi. Także mam męża w domu w końcu, ale mało uzytecznego. Muszę pojechać po kule dla niego i zapisać go na kontrolę za tydzień.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

Ojej !- dużo zdrówka dla męża- a dla ciebie jeszcze więcej cierpliwości :) Chyba będzie Ci potrzebna :)

Uff tak ja też czuje ale delikatna ulgę bo nie lubię wpadać w zbyt duży hurraoptymizm...

Moi znajomi też byli przekonani że będzie chłopak na 1500 % a tu co? coreczka :-)

A ja się śmieje że dziewczynka będzie bo na mięso nawet patrzeć nie mogę.
Mój mi ostatnio żeberka zrobił a ja aż nos zatykalam... A ja taka miesozerna jestem :-(

Za to słodycze pięknie wchodzą, a szczególnie śliwki w czekoladzie ;-)





Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

Mięsożerna powiadasz ? Ja też lubię mięso- ale jakoś nie teraz.. w zasadzie jest mi obojętne - czy jest czy go nie ma :) za to jajka jem niemal codziennie na śniadanie i kolację ... slodycze- mogą nie istnieć!
Za to kwśne mandarynki , czy pomarańcze- owszem... z ty , że ja nie wiążę z tym zbytnich nadziei odnośnie płci- w pierwszej ciąży z córeczką też slodyczy nie jadłam ( ukochanych teraz jajek też nie ) mięso- owszem a moim głównym pożywieniem były jabłka- teraz z klolei na jabłka patrzeć nie mogę ... Więc wiem, że nic nie wiem :)

Do tego nie mam absolutnie żadnych przeczuć - śmieję się , że będzie dziewczyna- ale nic nie czuję - za to wierszować z rodziny i znajomych mówi , że będzie chłopak :)

Czesc Dziewczyny! :)Trzy dni temu znalazłam forum mam lipcowych i przez te trzy dni zdążyłam przeczytać wszystkie dotychczasowe posty (mam chwilowe -mam nadzieję że to tylko chwilowe- zalecenie leżenia, stąd nadmiar czasu:)). Jestem w 9 tygodniu ciąży (8+6), termin na 21 lipca.
Tak niesamowicie miło czyta się to forum (nawet w nocy nie mogąc spac;)) - czy mogę dołączyć?

Witamy i zapraszamy Cię do Nas :)

Moje pierwsze cudowne dziecko kończy dziś 7 lat ... a ja chodzę i prawie płaczę po kontach , że muszę być w pracy a nie z nią w tym Jej dniu/ a właściwie naszym dniu :)
Popaprana jestem mówię Wam - a już broń Boże jak słyszę Marka Grechutę " Dni których nie znamy "... dziś w empiku cichaczem ocierałam łzy !!! co się ze mną dzieje ??? :) :p
 
Do góry